Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor jön a BTS Magyarországra?

Mikor jön a BTS Magyarországra?

Figyelt kérdés
Nekem a biasom (kedvencem) TaeTae (V), és Jimin. Nagyon szeretnék velük találkozni és a többi taggal is. Meg szerintetek összejönne valamelyik tag a rajongójával? Vagy ez az "ismerkedés" Náluk nem lehet? Meg ha pl elmennék az egyik koncertre, és VIP jegyem lenne, az mit jelent? Mármint az oké hogy első sor, meg még? De írhattok is a tagokról érdekességeket. 😁

2018. aug. 20. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Lyézus
2018. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem valószínű, hogy a közeljövőben Magyarországra jönnének. Még ha szeretnének is erről nem a srácok döntenek, kis ország vagyunk, ők pedig vilaghírű banda, Európába pedig egyébként is ritkán jönnek. A másik kérdésedre válaszolva az Idoloknak nem igazán van barátnőjük, rengeteget próbálnak, gyakorolnak, fellépésekre járnak, műsorokba stb, egyszerűen nincs rá idejük se energiájuk, nagyon sokat dolgoznak. És szerintem ha lenne se vállalhatnák fel, a rajongóik miatt
2018. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem író leírt mindent ami lezajlott a fejembe miközben olvastam a kérdésed.


Őszintén szólva igen..nem hiszem hogy Magyarországra jönnének,de egyszer üzentek nekünk és a Home Made Asia-nak, szóval a remény hal meg utoljára:)


Az idoloknak a munkájuktól sajnos nincs idő mézes mázas percekre, ezért sincs barátnőjük, egyszer Jhope azt is mondta ha jól emlékszem (nem szó szerint irom, szó szerint már nem emlékszem rá)csak valahogy így mondta "még aludni sincs időnk akkor minek a szerelem?"így,vagy ehhez hasonlóan mondta,nem akarom átkeverni a beszédet de valahogyan így fogalmazott.


Ha van is,akkor pont nem fogják elmondani mert sok rajongó csalódott lenne


Egyszer nekik is lessz,itt most nem arra kell gondolni hogy örökre magányos farkasok maradnak,de épp pl a BTS a felkapott és a karriert helyezik előtérbe, ők sem lesznek mindig felkapottak, hogy őszinte legyek.

Majd az idolosdis után eljön nekik is a nagy Ő,de lehet még közbe 😁

2018. aug. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

A BTS olyan mint régen pl az 1D vagy JB,mindig van valami MÁS amiért oda van a társadalom apraja meg nagyja egyaránt:D

Utolsó voltam még!!

2018. aug. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A randis kérdést Ellen is feltette nekik. Namjoon diplomatikusan kitért a válasz elől.Tehát lehet nem véletlenül.Ha nem randiznának, akkor simán megmondhatta volna,hogy nem és kész.Vagy ez annyira tabu téma náluk, hogy se igent, se nemet nem mondanak.Nem tudhatjuk.

Nekem is Tae a biasom, de soha nem fogok vele találkozni, ez tuti.Koncertjegyhez sem egyszerű jutni(4 órán át küzdöttem két berlini jegyért,hiába) mondtam is a barátaimnak nagyobb az esélye,hogy Szöulban meglátom valamelyik tagot az utcán,mint egy koncertre,ne adj isten,egy fanmeetingre eljussak.

2018. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen,azt énis nagyon furcsáltam,de nagyon okosan kitért a kérdéstől,lehet valamelyik tagnak már van:)
2018. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

De mit is mondott pontosan Namjoon? kicsit gyenge az angolom ezért nem nagyon értettem, viszont az kivehető volt számomra hogy nem a kérdésre válaszolt

Viszont lehet az is hogy náluk már tényleg tabu téma ez az egész

2018. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Ellen kérdezte,hogy randiznak-e,van-e barátnőjük.Erre mondta Namjoon, hogy minden koreai tudja mi az a hookup. Ez valami angol szleng,együtt lógni valakivel, vagy összejön valakivel vagy szexuálisan vagy anélkül.(én sem vagyok jó angolos XD)A srácokról viszont nem tudom elképzelni, hogy csak a szex miatt járjanak valakivel,ennél ők sokkal becsületesebbek,minthogy ezért kihasználjanak valakit.(bár nehéz lehet nekik, hiszen mégiscsak férfiak, és tudjuk, ők nem úgy "működnek", mint a nők.Ezt már nem fejtegetném tovább,az ő magánügyük,nem tartozik ránk)
2018. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rendben, KÖSZÖNÖM:)
2018. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 akkor nagy valószinűséggel a Bangtan tagokból már senki sem szűz?
2018. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!