Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen élete lehet a BTS-nek?

Milyen élete lehet a BTS-nek?

Figyelt kérdés
Hogy élhetnek a BTS tagok? Ráeröltetik hogy együtt lakjanak?

2018. aug. 20. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.Nem erőltetik rájuk.Lehet debüt előtt rájuk erőltették (lehet)hogy együtt lakjanak de azóta már megszokták egymást

Egy dormban élnek 5 éve, és szó szerint egy családdá váltak,itt van pár videó,itt bekukkanthatsz egy pár sösszenetbe:

Igaz ez nem a dormjukban van,de tessék:


[link]


Vagy ez:


[link]


Kicsit régi videók de újakat nem találtam

Ja és ha nem nyitná a you tube linket másold ki a linket és illeszd be a Google-be:)

2018. aug. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A srácok tavaly decemberben költöztek ide:


[link]


Minthogy előttem is írták,nem erőltették rájuk, a srácok közös döntése volt, hogy együtt maradnak.

2018. aug. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok,nem tudom, hogy még, hogyan érthetted,hogy hogyan élhetnek.Mond neked valamit, hogy társas magány?Hiába vannak együtt, és testvérként szeretik egymást,attól még magányosak.(Namjoon válaszolta még januárban a Bravo-ban).A karrierjük építése nem bír el mindent,nem élhetik a korosztályuk hétköznapi életét.Valamit valamiért.Remélem nem történik velük semmilyen negatív dolog.Bízom benne, hogy figyelnek rájuk, és tudják kezelni a nehéz élethelyzeteket.
2018. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!