Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Sztárok, bulvár

A kérdés

Milyen élete lehet a BTS-nek?

Hogy élhetnek a BTS tagok? Ráeröltetik hogy együtt lakjanak?

Keress kérdéseket hasonló témában: BTS

2018. aug. 20. 23:02  Privát üzenet  

A válaszok

Nem.Nem erőltetik rájuk.Lehet debüt előtt rájuk erőltették (lehet)hogy együtt lakjanak de azóta már megszokták egymást

Egy dormban élnek 5 éve, és szó szerint egy családdá váltak,itt van pár videó,itt bekukkanthatsz egy pár sösszenetbe:

Igaz ez nem a dormjukban van,de tessék:

[link]

Vagy ez:

[link]

Kicsit régi videók de újakat nem találtam

Ja és ha nem nyitná a you tube linket másold ki a linket és illeszd be a Google-be:)

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. aug. 21. 07:15 Privát üzenet

A srácok tavaly decemberben költöztek ide:

[link]

Minthogy előttem is írták,nem erőltették rájuk, a srácok közös döntése volt, hogy együtt maradnak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. aug. 21. 07:59 Privát üzenet
Utolsó vagyok,nem tudom, hogy még, hogyan érthetted,hogy hogyan élhetnek.Mond neked valamit, hogy társas magány?Hiába vannak együtt, és testvérként szeretik egymást,attól még magányosak.(Namjoon válaszolta még januárban a Bravo-ban).A karrierjük építése nem bír el mindent,nem élhetik a korosztályuk hétköznapi életét.Valamit valamiért.Remélem nem történik velük semmilyen negatív dolog.Bízom benne, hogy figyelnek rájuk, és tudják kezelni a nehéz élethelyzeteket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. aug. 21. 21:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A 2000-es évek elején milyen volt a magyar fiatalok élete?
Mit jelent ha valaki azt mondja fekete fehèr az èlete?
Egy átlagos ember mennyit gyalogolhat élete során?
Milyen hatással van egy emberre, ha élete különböző szakaszaiban nagyon különböző fizetése van?
Van, aki szabadidejében végig a gyakorin lóg és nincs élete?
Mit jelent ha valakinek van elég kontrollja az élete felett?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Sztárok, bulvár rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!