Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan legyek Híres youtube-on?

Hogyan legyek Híres youtube-on?

Figyelt kérdés
Ha esetleg meg akarnád nézni a youtube csatimat akkor válaszolj valami hasznosat és híres youtuber (videós) leszek majd megtaláhatod azt a videót amiben ezt a kérdést ki írom.
2018. szept. 19. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz önálló és lehetőleg egyedi tartalmat előállítani saját fantáziából, akkor nem sok helyed van az oldalon, nemhogy még híres legyél. A tucattémákból amik trash-sé romlottak le már így is csak a felesleges csatornát hoztak létre, és az ebben az irányban való érvényesülés lehetetlen.


Ha van megfelelő ötleted, kreativitásod, időd, pénzed, tehetséged (és kitartásod, mert sokszor hosszú aktív hónapokba vagy évekbe telik mire befut egy ember) hogy videót csinálj, akkor talán van esélyed arra hogy felkapjanak és híres legyél. Ha a celebkedés meg a trash kell, akkor utánozd a többi 8-12 éves gyereket akik azt hiszik hogy néhány befutott ember majmolása majd náluk is siker lesz. De akkor te is híres leszel, mikor majd "kezdő videósként" mások röhögnek rajtad vagy valami pellengér oldalra kitesznek mint elrettentő példa. Ha pedig ezeket sem ütöd meg, mert annyira jelentéktelen amit csinálsz, akkor a kutya nem fog téged észrevenni, nemhogy felkapni.

2018. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ajaj...
2018. szept. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első 1 hónapom ilyen próbálkozással ment el, hogy milyen tartalmat tudnék gyártani ami minőségi és még szeretem is. Nemrég találtam meg mi az, szóval mostantól pszichológust fogok játszani gyakorikérdéseken :D (nyugi, nem csak ezt de meg van a tartalom)
2018. szept. 22. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:

"majd megtaláhatod azt a videót amiben ezt a kérdést ki írom."

Mert a jövőben fogd kiírni ezt a kérdést?


Ui.: Mennyire lettél híres azóta?

2020. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel tönkre ment a gépem és kb fél éve szereztem be újatt homework miatt, ezért nem igazán. Azon gondolkozok, hogy csinálok majd újat, teljesen más tartalommal, de elöszőr legyen szabad időm. Amúgy ez csak egy poén kérdés volt anno, amit házibulin írtam ki, és gondoltam, hogy késöbb remek videó lehet belőle. Csakhát az élet háthúzta a számításaim. El is feledkeztem erről a kérdésről. Vissza nézve nem annyira poén, de mindegy
2020. nov. 25. 08:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Hm... 😕
2020. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!