Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan tudok kézzel írót...

Hogyan tudok kézzel írót levelet küldeni kpop sztároknak?

Figyelt kérdés

Pl Big hit vagy source musicnak

Milyen adatokat kell meg adnom?

Milyen címre stb

És még annyi hogy ezeket meg kapják a sztárok? Mert az oke hogy a neteset nem nézik meg vagy csak nagyon ritkán (sőt szerintem nem is használhatják a közösségi oldalakat ":D)

Ti már küldtetek? esetleg kapta tok valami vissza jelzést hogy olvasták vagy bármi?

Előre is köszönöm a segítséget



2018. okt. 23. 20:42
 1/5 Nagy.bettike21 ***** válasza:
0%
Sehogy mert arra kinaban meg japanban annyira modern mar a rendszer h nincs olyan postahoz hasonlo szolgaltatas
2018. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen? Tudtommal a hivatalos iratokat papir levélben küldi a posta mellesleg Koreáról van szo nem Japánról vagy Kínáról
2018. okt. 23. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Van posta, mindhárom országban....
2018. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kézzel írott levelet küldhetsz+ egy pár apróságot mellé a tagoknak vagy tagnak (az már rajtad áll)

Nem tudom megkapják e de egyszer egy karácsonyi csomagolós műsort tartott a BTS és ott mindenki ajándékát megkapták úgyhogy érdemes nekik karácsonykor küldeni valamit ha gondolod

V-nek nem rég írt egy kis fiú levelet(persze kézzel írottat) és látta és el is olvasta, sőt vissza is küldte neki,lehet azért mert csak egy gyerek és V imádja a gyerekeket,de szerintem semmi sem lehetetlen és lehet hogy te is kapsz vissza jelzést,sok szerencsét 😋😘

Remélem sikerül:)

2018. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi es igen tudom az nagyon aranyos pillanat volt :)
2018. okt. 24. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!