Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A facebookon a sztároknak...

A facebookon a sztároknak lehet személyes üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés
Én nem kifejezetten a hivatalos rajongói oldalakra gondolok,hanem a privátra,amelyiknek egyáltalán van ilyen,mert nincs mindegyiknek szerintem.Külföldire és magyarra is értem a kérdést.
2015. ápr. 10. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok a hamis oldal, amikhez semmi köze az adott sztárnak. A hivatalos oldalak többnyire megbízhatók.
2015. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából,én ismerek egy olyan profilt,amit a hivatalos rajongói oldalak igazinak mondanak,és nekem is eléggé igazinak tűnt.A rajongói oldal pl. azért is állítja hogy ez ő,mert az ismerősei közt vannak a szülei,a legidősebb tesója,meg a menedzsere.Meg én is láttam,hogy pl. a képeit lájkolta az anyukája is.Meg a stylistja.

Most,azt el tudnám képzelni,hogy az ő nevében csinálnak egy hamis profilt,de akkor mi a helyzet az anyukájával,családtagokkal,stylisttal,ilyemikkel?És,korábban is láttam,ahogy az akkori barátnője képei alá kommentelt.Most..ez alapján nagyon igazinak tűnik.


És,most jön még egy lényeges dolog a kérdésemben:elvileg nem lehet neki privát üzit küldeni,és jelölni sem.Én viszont tudok neki üzit küldeni,de jelölni én sem tudom.Most,tegyük fel,lenne annak értelme,hogy valaki csinál egy hamis profilt és beállítja,hogy lehessen üzenetet küldeni,de ne lehessen bejelölni?Mert,eszembe jutott először,hogy ez tényleg ő-e,de nem tűnne értelmesnek,hogy így állítsa be a profilját.Mert ha meg hamis lenne,akkor szerintem bolond lenne beállítani,hogy ne lehessen jelölni,hisz pont akarná,hogy a rajongók nagyon örüljenek,mert azt hiszik hogy igazi,közbe ő meg röhög rajtuk.


És..tényleg,akkor mi a helyzet az anyuka,barátnős kommentek,egyéb ismerősök (menedzser,stylis stb) dologgal?

Viszont,ha igazi,akkor elvileg nem lehet neki üzenni,akkor én hogy tudok?Vagy netán átállította volna?

Most ez egy kis semmi kérdésnek tűnik,de szerintem meg nagyon is érdekes ez a helyzet..

2015. ápr. 10. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:

túl sokat gondolkodsz feleslegesen. mire jó ez a gondolatmenet...neki is van magánélete, minek ott is zaklatni?

vagy csak nincs senki, akivel megbeszélnéd? igen, több, mint valószínű, hogyha az anyja is ott van, akkor az az eredeti profilja.


nekik ez sokkal rosszabb, mert toleránsabbnak kell lenniük, és jó pofát vágni a rajongókhoz. tudok egy pár embert, aki csak azért nézi le a visszafogottabb rajongóit, mert elege lett a sok pincsiből...

2015. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!