Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem tudjatok Harry Styles...

Nem tudjatok Harry Styles levelezesi cimet?

Figyelt kérdés
Mar mindenhol kerestem, de sehol nem talalom. Ha esetleg az ovet nem, de Liamet, Louiset vagy Niallet tudjatok az is jo lenne. Koszonom szepen

2018. okt. 26. 02:15
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem akalak elkeseríteni de ha nem találod nyilván azért van hogy ne írjanak neki meg ha megtalálod akkor is hány másik ezer lány ír msg neki.
2018. okt. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, de ugy vagyok vele hogy megprobalom. Szeretnek neki/nekik elmondani valamit es mar attol is jobban fogom erezni magam hogy megprobaltam.
2018. okt. 26. 09:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincsen szerintem P.O. box címük, mert állandóan úton vannak, turné, díjátadók, interjúk, klipp forgatás, nyarlás, stb. és Londonban is van lakásuk (tudomásom szerint) meg hát a szülővárosukban élő családjuk lakcímét csak nem adnák meg.

Esetleg azzal próbálkozhatsz, hogy Instán Louis-nak és Liam-nak írsz DM-be, mert ők ott elég aktíak, vagy Louis-t még Twitter-en elérni, mert ott kisebb rajongótábora van.

2018. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!