Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dobrády Ákos vagy Kovács Ákos?

Dobrády Ákos vagy Kovács Ákos?

Figyelt kérdés

Miért?

Melyik zenéje tetszik jobban?

Melyik személyisége tetszik jobban?

Melyik a helyesebb?

Dobrády:


[link]


Kovács:


[link]


2010. jún. 24. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Én Kovács Ákosra szavazok mindenben:)


Dobrády is hiteles zenész, de K. Ákos zenéje, mondandója szerintem ritka jó:)


Sajnos elfogult vagyok.Mióta az eszemet tudom K. Ákos rajongó vagyok.

2010. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2010. jún. 24. 19:58
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Dobrády.

Egyiküknek sem vagyok rajongója, de K. Ákosnak irtó nagy az arca, Dobrády Ákos viszont egy szimpatikus ember, aki a helyén kezeli a dolgokat. A külsejükről inkább nem nyilatkozom, egyik sem az esetem, egy zenésznek úgyis inkább a zenéjét nézem (vagyis hallgatom). Nem mondom, K. Ákosnak is vannak jó számai, de utálom a vallásosságát.

2010. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1-1 :)
2010. jún. 25. 11:22
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Számomra az lenne a tökéletes, ha Kovács Ákos számait a Dobrády Ákos énekelné.

Kovácsnak nagyon szeretem a dalait, csak ne ő énekelne, mert a hangjával nem vagyok kibékülve. Dobrádynak meg a hangja tetszik sokkal jobban. A külsejük olyan amilyen, az nem tartozik bele a zenészként való megítélésbe.

2010. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Kovács Ákos. Intelligens, jó humorú, közvetlen csókának tűnik az interjúkban. Dobrádyról nekem valahogy nem jön át semmi. Kovács zenéje tetszik jobban. K. személyisége tetszik jobban, de egyiküket sem ismerem:D, csak K-val valahogy többször találkoztam interjúkban, itt-ott. És fizimiskára is K. jön be jobban, szeretem a markáns arccsontokat. :D
2010. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
semelyiksem
2010. aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

2010-06-25 14:07

Én is így gondolom.

2011. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Schliesser ***** válasza:
0%
Dobrádi az a művész aki kitalálta hogy ő Ákosként akar kiadni szólólemezt, de szóltak neki hogy nem olyan jó ötlet? xD
2017. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont fordítva. Dobrády kezdte hamarabb, számomra ő az igazi "Ákos". Azt a másik Kovács gyereket csak később fedeztem fel hogy ja ilyen is van... Dobrády amúgy helyesebb, meg ő nem

dörgölődzik a kormánytagokhoz mint KÁ.

2022. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!