Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek van elege Ed Sheeran,...

Kinek van elege Ed Sheeran, Shawn Mendes zenéjéből?

Figyelt kérdés
Egyszerűen, túl unalmasak! Mindegyik gagyi "divatzene"... a hangjuk pedig eléggé átlagos...

2018. nov. 4. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Inkább Siát hallgasd, művészibb előadó mind a kettőnél.

De pont evvel a 2 énekessel nincs semmi bajom.

2018. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

ha belegondolsz, akárki más zenéjét hallgatod, annak a hangja se sokkal "átlag feletti"...tehát neked nem is a két előadóval van bajod, hanem a körülöttük lévő nyomorult rajongókból, akik előtt egy rossz szót nem szabad szólni a kedvencükről, mert különben egy utolsó senkiházi leszel, és amúgy is milyen jogon szólsz bele, ha nem is ismered :D


igaz ő sem ismeri, tehát semmi komoly dologgal nem tudja megcáfolni az én véleményemet, dehát ez mind1.

2018. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha átlag feletti hangról van szó akkor ott volt Amy Winehouse! :) Inkább a zenéikel van bajom, a Perfect és a Shape of You csaka csapból folyik... Shawn Mendes (Shawn Menzesz) pedig egy tinibálvány, Justin Bieber 2...
2018. nov. 4. 17:53
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, én kedvelem őket.

Bár én szívesen hallgatom a kevésbé ismert zenéiket, főleg Ed Sheerannek, és határozottan szeretem őket.

A sálgereikkel sincs bajom, de azokra sajnos már ráuntam, annyira fel vannak/voltak kapva.

2018. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
A Shape of you még mindig megy? Hihetetlen, nem unják még? Már a világból ki lehetne zavarni vele annyira unom, mitől olyan kiemelkedően jó zene az? A másik előadó is full gagyi, tényleg egy Justin bieber 2.0... Az a baj hogy manapság az ilyen gagyi előadókat nyomják, nem sok tehetséges van, aki meg igen azt meg nem kapják fel. Sajnos a zenében is igaz a mondás miszerint régen minden jobb volt...
2018. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igaz! :-) Én is csak a tényleg tehetséges nem tinisztárokat szeretem, szerettem 😊
2018. nov. 6. 18:24
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Tulajdonképpen egyik előadóval sincs gondom akiket említettél, de miért lenne Shawn Justin 2.0? Ne haragudj, Shawn egyáltalán nem problematik, mint annó Justin volt. Arról meg akadjunk már le szerintem, hogy jaj fúj tiniszár. Igen, leginkább tinédzserek a rajongói, de mi ezzel a baj? Nekik szólnak a számai, ha ezt hasonlítod össze Amyvel vagy tegyük fel a Beatles-el, akkor az rég baj. Két külön kategória.

Oké, nem a te stílusod, de ettől még mások számára nem unalmas, vagy átlagos amit bármelyikük csinál. Annyira unalmas már, hogy akinek nem jön be a zene az egyből azzal dobálózik, hogy divatzene...

2018. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Az utolsóval teljesen egyet értek! Shawn szerintem egylatan nem olyan mint justin. (Egyébként még jó hogy egy 20eces fiúért nem az anyukák vannak oda) egyébként szerintem mind a ketten tehetségesek. Személy szerint én is jobban szeretem a kevésbé felkapottab dalaikat amik nem annyira “tömegek”. Egyébként a rajongóknak nem azzal van a bajuk hogy nem tetszik valakinek az adott énekes hanem ahogy mondjak. Szerintem az egyik legundorítóbb dolok amikor már zenei ízlését cikizik. Ez nem egy beszologatos válasz volt csak leírtam a velemenyemt és te legalább normálisan írod le a véleményed
2018. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
81%

Egyet értek a két utolsóval... itt nekünk rajongóknak nem az a bajunk hogy mi a véleményetek róla mert felőlem azt mondasz amit akarsz, hanem az a baj, hogy nekünk szólogattok sokszor be, minket cikiztek, hogy hogyan hallgathatunk ilyet, és ez szerintem felháborító, mert hagy döntsük el kinek a zenéjét szeretjük, ha ti is eldönthetitek, és kikérem magamnak, hogy általánosítsanak minket, pár rajongó miatt akik túlzásba viszik az imádatot, a legtöbbünk nem ilyenek...

szóval légyszi ne általánosíts!!!


És egyébként nekem is jobban tetszenek a kevésbé ismert dalai, viszont azzal nem értek egyet, hogy justin 2.0... csak azért mert ő is kanadai származású tiniénekes? Szerintem ezzel az okkal nem lehet két embert egy és azonossá avanzsálni...😕

2018. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az előző három válaszolóval értek egyet, viszont, ha egyedi hangú énekeseket keresel, egyszerű a válasz, fel is van kapva, imádom is a srácot: Zayn. (nem a Pillowtalk az a szám, amit először ajánlanék tőle, inkább a Drunk)


csak, hogy tisztázzuk: Shawn számomra number 1 előadó, Zaynnel és a 1D-s srácokkal együtt. Ha röluk van szó, igazi fangirllé válok...

2018. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!