Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó Péter és Puzsér Róbert...

Dancsó Péter és Puzsér Róbert baráti kapcsolatának mi a kezdete? Azt tudom, hogy jóban vannak, de hogyan ismerkedtek meg? Ki keresett meg kit és miért? És hogyan alakult az idővel a baráti kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a kapcsolatuk és örömmel nézem, hogy Puzsér Róbert büszke Dancsó Péterre, elismeri őt, tetszik a véleménye, a gondolatai, amiket megoszt, stb.


Pontosan hogy kezdődött az egész?



2018. nov. 30. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én csak annyit tudok,hogy a Sznobjektívben Dancsó lenyúlt egy Puzsér-Szélsőközép könyvet,Puzsér szeme láttára :D
2018. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Utálom mindkettőt, nem csoda hogy barátok
2018. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Mind a kettő hasonló értelmi szinten tobzódik, talán ezért. Guba a gubához, tartja a mondás. Ketten együtt talán el is érik egy gimnazista értelmi szintjét. Mondjuk azok is,a kik számára példaképek.
2018. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

A második és harmadik válaszoló esetében is látszik, ahogy az ostoba, agresszív, tudatlan kulturprolik nem kedvelik Puzsért, hiszen egy intelligens, független értelmiségiről van szó, aki szenvedélyesen mondja el a mondandóját társadalmi, történelmi, vallási, kulturális és közéleti kérdésekről.


Puzsér Róbert elsősorban a fiatal értelmiségiek által kedvelt személy, hiszen ők értik meg igazán. Dancsó Péter is ebbe a rétegbe tartozik, a korai videóiból látszik, hogy a filmművészetben nagyon otthon van. Csak később kezdett olyan könnyen fogyasztható, fiatal korosztályhoz tartozó videókat csinálni. Senki nem tudja, hogy mióta ismerik egymást, de az biztos, hogy a filmekkel van kapcsolatban a megismerkedésük.


Ha körülnézel az interneten, láthatod, hogy régóta ismerik egymást és Dancsó mostani, populárisabb videó nyilván már nem annyira jönnek be Puzsérnak, de ennek ellenére még mindig megvédte őt a Magyar Nemzetben pár éve.


De itt is itt vannak pl.:

[link]

2018. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4, Hálásan köszönöm a választ! Örülök, hogy van, aki a kérdésemre reagált és olyan információval szolgált, amit kértem. A kommentárodat hasznosnak találtam és zöld kézzel illettem.
2018. dec. 2. 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem akkora barátok mint hiszed. Hallottam pár elég gáz dolgot róla milyen is emberileg Dancsó. Puzsér Róbertet sajnálom, mert csak kihasználja. De ez a magánügyük.

Ami a munkásságát illeti, unokaöcsém van odáig Dancsó Péterért. Inkább őt nézzék a tinik, mint valamelyik valóságshow-t vagy más mocskot. Nem is gondoltam volna, hogy 15 év felett valaki élvezetesnek tarthatja az új videóit.

2018. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Puzsér Róbert teljesen más világ még annyit hozzátennék. Jó lenne, ha nem egy lapon emlegetnék a két embert. Nincsenek egy szinten. Puzsér javára.
2018. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7, most a saját kérdésemet offolom, de régebben voltak olyan videói Dancsónak, amit a 15+ is élvezettel nézett. De igaz, egy régi vieóját meg egy mait ha egymás után megnézed, olyan mintha 2 különböző ember munkája lenne.


Más, hogy 28 évesen még belenézek a videóiba; még találok olyat, amit végig is nézek (most ahol egy noname ember videóklippjét szétszedi, azt 1-2 perc múlva kikapcsolom, de ott van pl a "Benépesít a Családbarát Gádzsi" - amit én háromszor is megnéztem.


Dancsó már megmutatta, hogy van esze és érelmes (lásd régivideói) tehát emberileg nincs vele bajom.

2018. dec. 5. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!