Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Puzsérról?

Mit gondoltok Puzsérról?

Figyelt kérdés

Nem ismerem igazán mélyrehatóan a munkásságát de hallgattam már meg tőle ezt-azt, és azok alapján nekem úgy tűnik, hogy néha baromira nem objektív, hajlamos a drámázásra és a ferdítésre, van, hogy szándékosan ragad ki szövegrészleteket a kontextusból, kissé átértelmezve azokat, vagy beléjük magyarázva olyasféle rossz szándékot, ami eredetileg nincs is ott. Nem tudom, hogy azért csinálja-e, hogy felhívja a figyelmet a potenciális káros hatásra (bár szerintem vannak dolgok, amikkel a kutya nem foglalkozna, ha ő nem hozná őket szóba), vagy szimplán csak szeret minden feszültséget kiadni magából egy-egy témával kapcsolatban. Persze ettől függetlenül szüksége van Magyarországnak egyfajta erkölcsi útmutatásra, amit ő megad, illetve arra is, hogy valaki rávilágítson a dolgok árnyoldalára, rávegye az embereket az önálló gondolkodásra, szóval egyáltalán nem azt akarom mondani, hogy nincs haszna a jelenlétének – noha nyilván vannak, akik meg azt fogadják el feltétel nélkül, amit ő mond –, de kíváncsi lennék, hogy kik vélekednek hasonlóan, és akik másképpen, azok miért.

Bocsi, ha rossz a kategória.



2018. jún. 30. 18:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
46%

Én bírom a fazont!


Szerintem hiánypótló és fontos színt, szókimondó, őszinte véleményt, kritikát, tükröt tart a mai képmutató társadalom elé. Sokaknak nem tetszik az, amit Puzsértól hallanak és ezért támadják őt, de szerintem okosakat és igazakat, olyan dolgokat mondd ki, amihez másoknak nincs elég bátorságuk. Hasonló stílusú, mint Csernus.

Kegyetlen, de legalább őszinte és egyenes beszéd....

2018. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ironikus, hogy Csernust pont nem bírja.:D
2018. jún. 30. 19:10
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz hova tenni, néha marhaságokat mond, máskor beletrafál ebbe - abba. Néha csípem, máskor fel tudnám képelni.


Kicsit olyan, mint aki maga is keresi önmagát. Valószínűleg sokat vívódik belül. Nem lehet jó Puzsér Róbertnek lenni.

2018. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Kb. azt gondolom, amit te is.


"Persze ettől függetlenül szüksége van Magyarországnak egyfajta erkölcsi útmutatásra, amit ő megad, illetve arra is, hogy valaki rávilágítson a dolgok árnyoldalára, rávegye az embereket az önálló gondolkodásra,"


Több ilyen Puzsér kéne Magyarországra, pont ezért. Mert én rajta kívül nem nagyon tudok mást mondani, aki hasonló dolgokat képvisel. Éppen ezért én el tudom neki nézni, ha különböző a véleményem, mint az övé, illetve hát ott van a stílusa... khm...

A stílusa se semmi, de azt is megértem, hogy miért van erre szükség, és miért alkalmazza ezt. Szóval, én végül is minden hibájával együtt kedvelem.


De van az a műsora, nem jut eszembe a címe, ilyesmi, hogy "apu azért iszik, mert te sírsz", na pl. azt nagyon nem szeretem, párat hallgattam, és elég gáz, hogy beb*szva, ocsmányul káromkodva, üvöltözve tartják az előadást, az előadó partnerét sem kedvelem. De még így is azt mondom, hogy akkor is értelmesebb témákról van benne szó, mint... nem mondok példát inkább.

2018. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Én is tudnék ilyeneket hányni mint ő, de nem teszem mert tükörbe is szoktam nézni időnként. Ő is tükörbe nézhetne.
2018. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Aki ért akár 1 szakterülethez is, amibe Puzsér már belekontárkodott, az tudja, hogy mekkora baromságokat beszél.


"szüksége van Magyarországnak egyfajta erkölcsi útmutatásra"


Magyarországnak nincs szüksége megmondóemberekre, az országnak arra van szüksége, hogy a lakossága elkezdjen magától gondolkodni és ne mindenféle kétes figurát istenítsen, mert ez csak szektatagsághoz vezet.

2018. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is az a baj, hogy sokan nem kezelik a helyén Puzsért, hanem úgy tekintenek rá, mint valami apostolra, és isszák minden szavát. Aki használja kicsit az eszét is, az szinte biztos, hogy csomó témában nem fog egyetérteni vele, mert szeret szélsőséges véleményeket megfogalmazni. Talán pont, hogy több „megmondóember” kellene a médiába, hogy neki is ellentmondjon valaki néha, és ne csak az ő álláspontjával/megközelítésével találkozzon a befogadó.

„az országnak arra van szüksége, hogy a lakossága elkezdjen magától gondolkodni”

Túl magasak az elvárásaid.:D

2018. jún. 30. 21:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én van amiben egyetertek vele, van amiben nem, de a stílusa, nekem egy kicsit "sok". Meg amúgy sem igazán kedvelem, a mindenhez értő "megmondóembereket".
2018. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Sok dologban igaza van, de ami nem szimpi benne, hogy a személyes ízlését és véleményét úgy tálalja, mint ha az lenne az egy és igaz, és mindenki nyomorék hülye, aki nem így látja.

Mint pl.: hogy szerinte az irigy hónaljmirigy egy szar vagy a gyűrűk ura rossz mintát mutat. A Harry Pottert meg simán nem sikerült üzenetileg megértenie, mert nem is akarta, így szándékosan félremagyarázza, és beleköt. Tehát ha valami neki nem tetszik, vagy nem érti meg, akkor azt fröcsögve szapulja.

Amúgy ez szerintem mind valami belső frusztráltság és kisebbrendűségi komplexus keveréke. Ettől függetlenül rengeteg mindenben egyet értek vele, és jó hogy bizonyos témákról nyíltan beszél.

2018. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Általában egyetértek vele. Van,hogy nem,de többségében szerintem jókat mond. A stílusa meg nem érdekel. Nem arra kell figyelni,hanem arra hogy mit mond. Nem érdekel hogyan tálalja elő. És annak is van oka,hogy miért így beszél. Nézzetek utána!
2018. júl. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!