Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A gazdasági versenyhivatal...

A gazdasági versenyhivatal valóban büntet, ha egy influenszer nem írja ki hogy hirdetés/reklám?

Figyelt kérdés
Bejelentés alapján dolgoznak vagy maguk is keresnek olyanokat akik nem tesznek eleget ennek? Az előbb szembejött velem egy posztja valami Berkimazsi nevű nőnek és belenéztem, sehova sem írja ki hogy reklám közben elég egyértelmű és majdnem százezres követőtábora van. Hogy lehet hogy ilyen sok követővel rendelkező emberek nincsenek felelősségre vonva?
2018. dec. 17. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
mégis kit érdekel? én életemben még hallani se hallottam róla, tehát rám aztán semmilyen negatív hatással nincs, amit ő művel...elég gáz, hogy már manapság ehhez is hatósági beavatkozás kell, mert a gyökér nézők nem tudnák maguktól eldönteni, hogy az ott egy szponzorált tartalom, vagy magától mondja, amit mond...
2018. dec. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!