Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Vecsei H Miklósr...

Mit gondoltok Vecsei H Miklósról? (színész)

Figyelt kérdés
Van most barátnője?

2019. jan. 11. 19:23
1 2
 11/16 anonim válasza:
84%
#10-es: nem tudtam,hogy itt már egy kérdésre sem lehet rendesen válaszolni, őszintén nem is szeretnék veled vitatkozni, de ha őrült rajongó lennék valószínű az egekbe magasztalnám az egész embert, hm? Az viszont elgondolkodtató, hogy te miért foglalkozol ennyit ezzel a témával...
2019. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ismernétek őt tudnátok,hogy nemcsak hogy nem válaszolna ilyen kérdésre, nem is tenne fel ilyet soha. Éjt nappallá téve ír,fordít és előad,ez a legutolsó,amire futna az idejéből. Szomorú,hogy valaki így gondolja,de le kell lomboznom.

És igen,van barátnője,több interjúban is említi futólag.

2019. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Kedves eddigi válaszoló(k)! Arra/azokra az illető(k)re gondolok itt, aki nem fogja fel, hogy Miklós nem promózza magát gyakorin. Nem szeretek válaszra válaszolni, de ez mint ahogy egy kedves előttem válaszoló is mondta nonszensz. Én ismerem őt személyesen, ezzel le is zárnám azt, hogy egy "tinirajongó" vagyok, nem köszönöm nem vagyok az. Szintén megismételném, amit valaki már leírt: amennyiben ismernéd, tudnád, hogy éjt nappallá téve ír, fordít, próbál, előadásokon vesz részt, irodalmi beszélgetéseken, foglalkozik a Pokettel, önálló József Attila esteket tart, a Sztalker csoportot ő alakította (többek között), és a Sztalker suliban tanít. Hidd el nekem, nem azzal tölti az értékes idejét, hogy itt írkál. Hihetetlen ritkán van szabadideje, és ezt értelmes ember lévén igyekszik a barátaival, családjával tölteni. És nem, ha lenne ideje sem terjesztené ily módon a nevét. Egyrészt, mert egy művelt, valódi értékeket szem előtt tartó, és valódi kapcsolatokat preferáló ember, nem pedig egy primitív suhanc, másrészt nem szorul rá. Nagyon nem. Tömegek várják a művészbejárónál. Persze, tudom, erre is az lesz a válasz, hogy Miki vagyok. Felőlem legyen. Nem ő vagyok, és nem is egy rajongó kislány vagyok, hanem egy őt személyesen ismerő ember, aki valódi ismerettség alapján nyilatkozik. A kérdezőtől elnézést kérek, hogy nem neki válaszoltam, én sem örülnék ha nem nekem válaszolnának, de Neked annyit mondanék, hogy szíved joga ezt megkérdezni, hidd el. Én azt gondolom, hogy egy értékes, hihetetlen nagyszívű, fantasztikus életszemléletű ember. Barátnője van.
2019. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

12, 13


Ha már ismeritek, szóljatok már neki, hogy tele a GYK a róla szóló kérdésekkel, és az lenne mindenkinek, ha ő válaszolna rájuk, mert hát ki tudná ezekre a kérdésekre a választ, mint ő maga. Csak a barátnőjével kapcsolatosan 7 kérdés van itt az oldalon, szóljatok már neki, hogy valakit nagyon érdekel a nemi élete. LOL

2019. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Olvastam ezeket az "éjt napallá téve ezt meg azt csinál" kommenteket, és hmm... ahányszor az elmúlt évben találkoztam vele vagy épp cigizett valahol, vagy a piacon ücsörgött vagy szponzor cuccokról beszélt, amiket ingyen kap. Csak hát az interjúkban jobban hangzik hogy Bibliát olvas meg függőségtől mentes. Persze nyilván bemegy a színházba és dolgozik, de könyörgöm ez a munkája! Jó srác ő csak lassan 30 évesen már nem itt kellene tartani. És nem szakmailag, hanem emberileg
2020. febr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Túl sokat kap innen-onnan, el van telve magával. Vannak jó ötletei, de egyértelmű, hogyha nem nyomták volna ennyire talán sehol se lenne. Kihasználták az "arcát" csináltak belőle egy olyas valakit, akivel mindent el lehet adni. Ez neki is jó, meg annak aki tolja!Amúgy szerintem ezért sem találja a "helyét"....
2020. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!