Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Karakteresnek mondható Chloe...

Karakteresnek mondható Chloe Lukasiak arca?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 13. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem minden, csak nen karakteres. Persze mindenki arca mas, es ettol mondhatnank, h minden egyes ember arca karakteres, de szerintem pl Cara Delevigne arca sokkal karakteresebb egyszeruen felismerned a tomegbol is, a nehany jellegzetes arcvonasa miatt. Akit te irtal csaj, hat meglehetosen fura az orca resze, kicsit duzzadt benyomast kelt :D de alapjaban veve nekem egy teljesen atlagos arcnak tunik.


Az egy masik kerdes, hogy ez a kerdes miert fontos szamodra, de te dolgod.

2019. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert egy táncra járunk, és a többi lány őt isteníti hogy jaj olyan tehetséges meg hogy már egy csomó újságban szerepelt az arca miatt. Én mióta oda járok csak egyszer láttam, de szerintem is puffadt egy kicsit az arca. Amúgy kedves, be is mutattak neki. De kb ennyi.
2019. febr. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!