Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Itt Magyarországon mennyire...

Itt Magyarországon mennyire ismert a Gfriend k-pop lány banda?

Figyelt kérdés

igaz én is nem rég ismertem meg főleg a jungkook shippekkel és a 18-as legjobb klip díjról (time for the moon night)


igazából elég jók (sok díjat megnyertek, és folyamatosan mennek ázsiai országokba koncertezni, ha jól tudom most japánba mennek ismét) és elég szimpatikusak is a lányok a táncuk tényleg nagyon jó és pontos de a barátaim nem is ismerték őket igaz én sem ismerem őket olyan rég


de arra vagyok kíváncsi hogy itt mennyien ismerik? illetve aki ismeri őket azok szeretik? ha igen melyik tag jön be legjobban?



2019. jan. 21. 17:36
 1/5 A kérdező kommentje:

nekem a legjobban Eunha jön be elég fura és érdekes lány

penge élen táncol a cuki és szexi közt és pontosan jól tudja hogy ezzel rajongókat tud szerezni néha elég csendes de valamikor elég hangos mint írtam fura lány :D

2019. jan. 21. 17:41
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerem őket és kifejezetten szeretem is a csapatot,illetve a zenéjüket. Sowon áll hozzám a legközelebb egyébként.
2019. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár számukat szeretem, de én általában nem nagyon hallgatok lány csapatokat. De ami tény, hogy a koreográfiáik nehezek és jók! ^^
2019. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyre ismertebbek itthon is, de nem egy Blackpink vagy Red Velvet szinten még.
2019. jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon bírom őket. Amikor még debütáltak kicsit fura volt a stílusa a zenéjüknek, de azóta nagyon megszerettem őket. Kedvenc tagot nem tudok választani, mert mindegyikben van valami elragadó.
2019. febr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!