Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy értették ezt?

Hogy értették ezt?

Figyelt kérdés

[link]

Itt azt írják hogy nem jön össze shawnnak az idilli szerelmi élet a sikerek ÓTA. De előtte volt? Lett volna? Úgy tudom nagyon komolyabb Kapcsolata nem igazán volt



2019. jan. 28. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom,hogyha pl híres, akkor fotósok követik, nem tudnak nyugodtan romantikázni. Meg van még a többi csaj is, akiket valahogyan le kéne vakarnia magáról, ilyen rajongók is nem feltétlenül hagynak neki nyugtot, magánéletet, mert sokan felismerik , amióta híres, és mindenki akar vele dumálni, meg közös képet, meg haverkodni, meg ilyenek. (Még nem nzétem meg a cikket.)
2019. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Most megnéztem, megállás nélkül turnézik, tehát tehát nem tud lehorgonyozni, felépíteni egy kis családi fészket, leragadni ott, így ismerkedni se nagyon tud, mindig máshol van; tehát nem érdemes. Nincs egy stabil pont, ahol az élete nagy részét töltené. Nincs is ideje se rá, mert gyakorol, és ha mindig máshol van, akkor meg nem akarja világszerte hitegetni a csajokat, ha úgyis alig tudnának találkozni, ezt az életvitelt meg nem feltétlenül várhatja el tőlük, ezt a folyamatos utazgatást, meg pl ha családot szeretnének, ahhoz kell egy stabil biztos hely, ahova lehet hazamenni, de most meg nincs ideje a családjára, barátokra. Ezt is írja a cikk, tehát párkapcsolatra se, meg ha lennének gyerekei , őrájuk se, meg anyjára,apjára,t esójára, ha van, őrájuk se pl még, meg még a többiekre.
2019. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt értem a hírnév miatt. De előtte ezek szerint volt idilli b kapcsolata?
2019. jan. 28. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak 'évek óta' próbálkozik.

Lehet, hogy volt már, de lehet, hogy nem akart

(Én ezt nemtom, nem ismerem, annyit pl nem olvastam róla, meg lehet, hogy pl nem is nagyon szokott róla beszélni, de ha igen, akkor is lehet még, hogy nincsenek róla cikkek. Vagy valaki , aki olvasta, akár magyarul, akár külföldiül, lehet, hogy tudja:))

2019. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt kapcsolata. 2 évig járt Lauren Arendse-vel. Nézd meg az ask.fm-jét, még régebbi képeket it kitett
2019. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!