Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok! Pumped gabo vagy...

Lányok! Pumped gabo vagy radics peti?

Figyelt kérdés
Radics peti az eggyik videójába szidta gabót pedig a radics egy dagadt disznó, gabo 100x férfiasabb
2019. febr. 11. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jaj, nem a Gabóé, isten ments! :"D Peti melyik videóban szidja Gabót?
2019. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 helo.nickye válasza:
89%
Egyértelmű en radics Peti. Szerintem te, kérdező, nem vagy normális!! még is hogy választanád Gabot?? Az oké, hogy Peti kicsit megvan hízva, de ez akkor túlzás. Gabo, egy idióta meztelen csiga, ropi, nyálas hülye gyerek. 🤨
2020. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki az Gabo,na jó reklám bejátszást láttam róla,de nem fogott meg az sem,hogy utána járjak ki ő és mit csinál pontosan.Radics Petit választanám,nem csak a paródiái miatt,hanem mert vannak olyan videói,amikben komoly társadalmi problémákra hívja fel a figyelmet.Nem mellesleg nem egy celeb,hanem megmaradt embernek.Persze nem leszólni szeretném,akik a másik felet szeretik,hiszen nem vagyunk egyformák,de hozzám és a személyiségemhez közelebb érzem Radics Petit.
2020. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!