Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a velemnyetek Kulcsar...

Mi a velemnyetek Kulcsar Edinarol es Darai Andreàrol? Milyen anyák?

Figyelt kérdés
Miert van az, hogy percenkent posztolnak? Mikor foglalkoznak a gyerekkel ha egesz nap a telefont nyomjàk es csak a kozonsegnek èlnek..
2019. febr. 15. 12:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
14%

De nektek nem teljesen mindegy hogy ki milyen képeket csinál? Akkor ne nézd meg, probléma megoldva. Érdekes, nekem ezt az általad linkelt felhasználót egyszer sem ajánlotta az instagram. Azt sem tudtam, hogy létezik. Az a ti bajotok, ha ránagyítottok, majd nézegetitek, aztán idejöttök szidni ismeretlen embereket. Tudjátok, nem kötelező senkit nézegetni.

Az a kérdése a kérdezőnek, hogy miért van az, hogy percenként posztolnak. Pont azért van mert ti meg percenként megnézitek a képeket amiből jön nekik a bevétel. Ha a kutya se nézné, nem posztolnának többet...

2019. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Akár mennyire hihetetlen én letiltottam ezeket a francba mégis folyton feljön valami hirdetés róluk vagy tőlük...és igen, marhára idegesítőek.
2019. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne nézz rá vagy töröld az instagram profilod és soha többé nem fogod làtni egyiket sem. Irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád, meg ezen idegeskedsz :D
2019. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
39%
Ki idegeskedik? Ilyen emberek nem érnek annyit, hogy miattuk deaktiváljam az instagramom és megfosszam magam az élménytől. 😅
2019. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Hú micsoda élmény vár ott rád :D Akkor meg nem kell panaszkodni, hogy nem tetszik amit látsz, meg hogy ki milyen képet tesz ki stb. Ha nem idegesítene téged a dolog, nem jöttél volna ide kritizálni más embereket. Érdekes, akik nekem nem szimpatikusak, nem nézek rá a képeikre és kész. Mint írtam, egyik páros sem szimpatikus nekem. Bár nem is követek semmilyen celebet. Plusz ez a kérdés nem is illik ebbe a témakörbe.
2019. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
39%
Én sem direktbe nézegetem hanem mert az instagram feldobja ha akarom ha nem. De pedig úgy tűnik te nagy rajongójuk vagy ha ilyen vehemensen véded őket. :)
2019. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én nem védem őket, mivel nem követem az életüket, csak azt érzem túlzásnak, hogy írjátok mennyire idegesít titeket, mennyire utáljàtok őket, közben meg tőlük linkelgettek képeket. Mert természetesen véletlenül làtjátok meg őket. Meg ha nem tetszik egy kép nektek minek idehozni leszólni? Akit én utálok, nem hozom ide a képeit, hogy beállítsam magam nagy megmondó embernek.
2019. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Nekem Kulcsár Edina nem volt sosem nagyon unszimpatikus.Ő megküzdött a sikeréért, Nemtudom pontosan hány éves, de nem rakta alá senki 18 évesen a luxusházat, Harmic éves korához közeledve építkezik saját erőből.Nyilván vele jár, hogy Csuti is ismert lett,de rajta is látszik szerintem hogy dolgozik, tesz érte.A baba születése pedig rájuk tartozik, hogy mikor ,hogy osztják meg.Nyilván erkölcsösebb saját magunk megosztani, de úgy gondolom ennyi belefér.

Na Darai Andrea más...Ő aztán semmit nem tett, mint ahogy egy élő adásban mondta, nyolc általánosa van plusz valami képzés ...

Ehez képes mint aki már egy életen át dolgozott, tapasztalt, úgy oszogatja meg magáról a dolgokat..És megteheti, hogy csillivillire megcsinálnak egy babaszobát, majd a baba születése előtt Budai luxusházba költözik.Új babaszoba, új minden...És ezt ki is posztolja, mintha az ő büszkesége lenne..Nagyot koppanna ez a nő, ha Nem lenne Kasza Tibi

2019. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Darai okoskodó, likevadász szupermami, kell neki a like, mert a ő két lábon járó reklámfelülete a cégeknek.

Annyi esze azért van, hogy cserébe szemèlyes dolgokat is megoszt, hogy hétköznapibb legyen a feedje, mert ha csak reklámképekkel bombázná tele, sokan kikövetnék.

Kulcsárt nem ismerem, arról nincs véleményem.

2021. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!