Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez lenne az ára a nagy népszer...

Ez lenne az ára a nagy népszerűségnek? A sok pénznek?

Figyelt kérdés
Justin Bieber depresszióval küzd és szakemberhez fordult.

2019. febr. 20. 09:22
 1/9 anonim válasza:
76%
:D
2019. febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hírnév átka. A híres emberek rengeteg sértegetést kapnak oktalanul, hosszútávon ez okoz ilyeneket. 4 hónapja (napra pontosan) megvédtem egy utcazenészt egy hasonló szituációban, ok nélkül sértegették.
2019. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Az erdészetnél vagy az öntödében meg úszna az eufóriában biztos.
2019. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sincs ingyen. Szerintem tiltani kéne a kiskoruakból való sztár gyártást. Justin Bieber egy tehetséges énekes, csak sajna a szakma hiénái és a pénzéhes szülők egy jellemtelen szart csináltak belőle. Sokkal jobb sorsa lenne ma, ha hagyják volna még a srácot a sztárkodás előtt felnőni és hagyni neki hogy jelleme kifejlődjön egészséges módon.
2019. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

"Justin Bieber egy tehetséges énekes"

Az év vicce.

Pont hogy nem kéne minden tehetségtelen majomból "sztárt" csinálni csak mert a kislányok nedvesednek rá. Amúgy meg biztos sok szenvedés lehet az élete, nem tudja milyen Ferrarit törjön össze bekábítószerezve igaz?

Valahogy nem tudom sajnálni. Attól mert valaki sztár még nem kell züllött életmódot folytatnia, van sok normális ember is köztük.

2019. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
szerintem nem kell őt szidni.Egy interjúban ismerte be nem rég,hogy a drogok mennyire tönkretették a személyiségét,és még lehetne sorolni az árnyoldalakat.Egyik ember sem tehető felelőssé amiatt,amit mások műveltek vele.Egyedül a szüleit szabad okolni,kezdve a csitri apjával aki rögtön visszatért,mikor a fia híres lett...Most Justin mégsem hozzá fordul,hanem kénytelen idegenekhez (pl a lelkész pasas). Én 22 vagyok és durva depresszióval küzdök,pedig látszólag nem lenne okom rá.Emberfüggő is,ami vele történik,nem kell azokhoz a sztárokhoz hasonlítani,akik hű de példamutatóan viselik a sztárságot.Ő eleve sérült gyerek volt,és nem kellett volna ez az egész tini korában...most már issza a levét,és küzd azzal a betegséggel,amivel sokan mások. Peace.
2019. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Miért gondolod úgy hogy nincs tehetsége a srácnak a pop-zenéléshez? Mert nem tetszik a zenei stílusa? Nekem se jön be, de ettől függetlenül nem gondolom úgy hogy nem jó énekes.
2019. febr. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te tökéletesség! Justin tehetséges, azért van ott ahol... Te gondolom igazán tehetségesnek tartod magad úgyhogy megkérlek hogy te és a ,,tehetséged” jussatok el odáig ahova JB a ,,tehetségtelenségével’’ és tegyetek olyan hírnévre szert mint ő. És ha ezek mellett 1db botrányod nem lesz akkor bevallom, hogy tudsz valamit. De amíg ezt nem tetted meg addig nem kéne olyan dologról beszélned amihez nem értesz semmit... koszke
2019. júl. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

gyerekek itt a siker a kulcsszó.

Ha megfigyelitek, a kicsit is sikeres embereket egyből kibeszélik, kritizálják utálják. Nem beszélve a média emberekről. Gyarlóság.

2020. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!