Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Darai Andrea csak...

Szerintetek Darai Andrea csak a népszerűsége miatt van együtt Kasza Tibivel?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Kedvencem lesz a Kasza Tibis kérdés, minden vele kapcsolatos kerdèsre válaszolni fogok úgy érzem! :D

Ha alaposan átgondolom a dolgot, az is lehet, hogy Andrea (bárki is legyen ő) volt az egyetlen olyan nő aki hajlandó volt együtt lenni Tibivel. Ki tudja miért? Azt mondják a szerelem nem a logikus gondolkodást támogatja. És ennek remek példája lehet akár egy ilyen kapcsolat is.

2019. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért tán szereted az ilyen kérdéseket ? 😂
2019. febr. 21. 13:22
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mostanában sok Kasza Tibis kerdésbe futottam bele, lényegében úgy vagyok képben az életével, hogy a gyakoein kívül sehol máshol nem látom mi történik vele. Az utóbbi időkben kiderült számomra hogy terhes volt, egészben fényképezi a gyerekét, és... mi volt még... ja, hogy megkóstolta az anyatejet (amit azért sem értek mert ki nem), most meg itt kerdezed, hogy Andrea miért lehet vele. Andrea az a nő akinek a tejét kóstolgatja Tibi? Mert akkor kérdéses lehet ki kit használ fel jobban a népszerűség érdekében nem?
2019. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen jó kérdés
2019. febr. 21. 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Aki leáll a Kasza gyerekkel, az hótziher, hogy nem normális. Egy bolond elméjében meg kitudja mi jár?
2019. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Az igazság az, hogy amilyen ronda és irritáló a Kasza és amilyen tudálékos, önértékelési problémákkal küzdő, seggállú nő Andrea szerintem egyikkel sem állt szóba senki más. 😂
2019. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
de jó, hogy lövésem nincs, kik ezek
2019. febr. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
75%

Ahogy én látom, ő tipikusan az, aki jóval az átlag felett él és semmit sem tett érte...Mint elmlítette, nyolc általánosa van, és talán valami képzés...Nem azt mondom, hogy az a jó ember , aki diplomás, csak legalább ne posztolgatná ki a "Leugrottunk a tengerpartra Horvátországab" és stb... Posztokat


Szerintem összeomlana az élete ha szakítanának, vagy Tibivel történne valami

2019. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

#8:Andinak érettségije van. Azt mondta, hogy egyes-kettes tanuló volt és a sokadik középiskolában sikerült leérettségiznie.


egyébként itt a kérdés alatt írt valaki aki ismeri őket személyesen: https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__9.. Neki feltehetitek a kérdéseiteket :D Szerinte nagyon cuki család.

2019. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Leginkább a pénze miatt

Tipikus vidéki csóró, egyszerű munkáscsaládból jött, ha nem lenne neki kasza, meg mindig ott nyomoroghatna a gyöngyösi lakótelepen

Nyilván azonnal meg kellett fognia, mert szerintem egy totál átlag csaj, a teste pedig egyenesen borzasztó, Kaszán kívül nem hiszem, hogy más gazdag pasi valaha ránézett volna

De a legszebb, hogy meg büszke is arra, hogy csak bukdácsolt a középiskolában...

bar szerintem amilyen undorító külseje van a férjének, en a helyében inkább maradtam volna Gyöngyösön a nyomorban, minthogy hozzáérjek kaszához

2020. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!