Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy nem lehet...

Miért van az, hogy nem lehet feltenni kérdést egy adott emberről?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam itt egy kérdést egy magyar Youtuber-ről, de mire válaszoltam rá írta ki a gyk, hogy törölve lett a kérdés, pedig egy tök normális "Mi a véleményed Pixyreről?" kérdés volt.

2019. febr. 21. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valóban érdekes.Lehet hogy reklámnak minősült.
2019. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Azért,mert a kedves hölgy letiltatta,hogy kérdést lehessen rola feltenni.... volt már itt pár kérdés rola régebben és özönlöttek a negatív kommentek. Írd be Googleba hogy p*xyre hazugságai kiad pár erdekes dolgot rola ;)
2019. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
[link] Itt neztetek utana:)
2019. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert ez a sztárok, bulvár kategória, nem a "noname youtube videósok akiket 10 ember se ismer az országban de itt akarják reklámozni magukat" kategória.

Sztárnak minősül mondjuk Lady Gaga vagy Tom Cruise.

A youtube videósok nem minősülnek sztárnak, de még csak híres embernek sem. Ingyenélőnek maximum. Örülök hogy végre elkezdték törölni a róluk szóló sok spam kérdést.

2019. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, érdekes, köszönöm az eddigi válaszokat. A vicces része a storynak hogy találkoztam élőben már a fent említett youtuberrel és érdekelt is volna, hogy másnak is hasonló tapasztalata volt-e vele, mint nekem. Nem szapulni szeretném, alapvetően értékes tartalomgyártónak gondolom, de a találkozásunk óta nagyon megváltozott a véleményem róla emberként
2019. febr. 22. 17:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik leggázabb youtube/instaanyu, emberileg egy igazi röhej. Múltkor a férjemnek meséltem neki róla és ő is kiröhögte hogy milyen gyökér. :D Mekem minimálisan sem szimpatikus, kétszínű, sokszor hangoztatja az elfogadást miközben burkoltan szídja azokat akik nem úgy csinálják mint ahogy ő, minden divathullámot próbál meglovagolni hogy hasznot húzzon belőle. Illetve minden nála népszerűbb insta és youtube szereplőn próbál felkapszkodni: konrétan nincs olyan nála híresebb ember akinek a képe alá nem kommentel valamit csak hogy a neve ott legyen. Noémit is nem tudom hogy vette rá videóra de az az egyetlen értékelhető kontentje és ott is valahogy taszító a jelenléte. A nevelési elveivel sem értek egyet. Nem is követem a munkásságát mert nem vagyok rá kíváncsi.
2019. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most megnéztem ezeket a hazugságokat. ☺️ A kedvencem tényleg az, hogy hirdeti milyen csóringer, neki a youtube a megélhetése ezért nagyon komolyan veszi stb. Kérdem én, aki csóró az miért eszik drága vegán kajákat? Mert divat? Miért kommentel másik instaanyu képe alá nagy mellel, hogy csakis a Róbert Károly magánkórházban hajlandó szülni fél milláért? Közben meg arról csinált videót egyszer, hogyan hozzuk ki legolcsóbban a gyerek új ruháit...
2019. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tegnap nagyon nevettem rajta mikor kitette a strias fenekèt,mert látta egy másik instaanyukanal hogy ő megmutatta a hasát , ezért pixyke úgy érezte őt is le Kell masolni😂😂😂
2019. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Egyébként egyszer én kitettem egy youtobosról itt egy kérdést, aztán azt is törölték. Ezt nem értem, azokat a videókat nyilvánosan osztja meg és valamilyen szinten ő is "celeb". Ha Lady Gagáról írhatok ki, akkor róla miért nem...


Nem Kiss Zsoltiról Dunakeszirol kérdeztem (fiktív név amúgy) Ezt nem fogom megérteni, hogy kevésbé híresról nem szabad írni... De vannak furcsa dolgok...


Sok mindent törölnek... Meg van határozva itt a szabályzatban a követő szám, ami felett lehet kérdezni??

2019. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes mert pár másik youtuberről rendszeresek a kérdések és ott is van negatív kritika. Szerintem nem bírják elfogadni a negatív kritikát, nyilván a saját oldaláról letudja törölni.
2019. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!