Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Lady Gaga és...

Szerintetek Lady Gaga és Bradley Cooper közt mi van? Igazak a pletykák?

Figyelt kérdés

Szerintem barátok és csak a filmet promózzák... Most a filmben is mi van, de az is csak játék. De nagyon egy húron pendülnek, az biztos.


Korúgta a vőlegényét, de a másiknak meg családja van. Bár 1000 %, hogy lefeküdtek már.



2019. febr. 22. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha te ennyire jól értesült vagy, akkor minek kérdezel?

1000%-pfff.

2019. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, de leginkább csak munka.
2019. febr. 22. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért annyira meglepő hogy két híres ember akik egy Oscar-esélyes filmen együtt dolgoztak és mindketten főszereplők voltak benne esetleg a valóságban is jóban lesznek? Nincs köztük semmi. De amúgy ha lenne se lenne hozzá semmi közünk, ő dolguk.
2019. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nekik a lelkük van nagyon egy hullámhosszon, inspirálják egymást, ám ebből nem következik, hogy szexuális kapcsolatuk lenne. Nagyon jó megélni egy ilyen alkotói együtt-rezgést, más érzés, mint egy klasszikus barátság, de (mint ahogy előbb is írtam) nem gondolom, hogy testileg lett volna köztük valami.
2019. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De ez akkor mi, amit itt látunk?:)

https://www.youtube.com/watch?v=I8R5gUe52yw

2019. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezután szakított a vőlegényével... Vajon miért? ☝️ Ott bólogat neki, hogy "Do you need more?"


Ehhez képest az Oscar előadás, semmi.


Szeretik egymást, de ebből semmi sem lesz, mert a palinak gyereke van. Lady Gaga amúgy sem egy huuu de nagy színész, itt nem játszik. Szerintem.

2019. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!