Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó Péternek miért könnyű...

Dancsó Péternek miért könnyű élete van? Videó készítésből simán megél. Másnap pedig napi 8 órákat kell dolgozni vagy 12 órákat pl. gyárban.

Figyelt kérdés

2019. febr. 26. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő is sokat dolgozik a videóin
2019. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*Másnak pedig
2019. febr. 26. 18:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő tett azért, hogy ne egy gyárban kelljen dolgoznia. Ennyire egyszerű.
2019. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár én tartalmilag semmire nem tartom az óvodás trash videóit amiket az elmúlt években csúcsra járatva gyárt, de azt el kell ismerni hogy ezek mögött is komoly munka van. Felvenni a jeleneteket, alapanyagot gyűjteni a videóhoz megvágni stb... Ezekkel komoly munka van. Még mielőtt nagyon felfutott volna többször beszélt róla hogy reklámfilmek és hasonlók gyártásával foglalkozik, lehet most is csinálja maszekba a youtube-ozás mellett. Nagy tévedésbe vagy ha azt hiszed hogy a youtube videók csak úgy magától elkészülnek. Honnan tudod hogy ő napi hány órát tölt ezekkel? Amúgy ő azért nem gyárba dolgozik napi 8-12 órát, mert elő tud állítani valamit, amivel jobb körülmények között jobban keres. Aki pedig gyárban dolgozik, az azért mert ő pedig nem. Ez ennyire egyszerű.
2019. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Mert az emberek olyan színvonalon vannak hogy tömegesen érdekli őket az a szemét amit készít. Én például soha egy videójára sem kattintottam rá, szóval tőlem nyugodtan mehetne 8 órázni, de van elég ízlésficamos aki eltartja hogy jól éljen a semmittevésből, sok más hasonló semmirekellővel együtt. Ez a rendszer hibája is.
2019. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha sosem kattintasz miért szidod? Te kit nézel ha szerinted Dancso trash?
2019. febr. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
#5, lol, én meg sosem ettem szusit, de tudom, hogy sz*r. Mert én mindent tudok.
2019. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdező ne irigykedj...az emberek nagy része napi 8 órákat dolgozik..kezdj el te is videózni, hátha, de ez az irigykedés...borzasztó, csak mérgezi a társadalmat
2019. febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

"Te kit nézel ha szerinted Dancso trash?"

Mert szerinted törvényszerű hogy minden ember rá van függve valami ostoba ingyenélő videósra? Képzeld egyet se. Ha sok a szabadidőm akkor megnézek egy filmet, híreket olvasok vagy könyvet, esetleg kimegyek az udvarra. Nem pazarlom az időm arra hogy igénytelen parasztok által gyártott szemetet lessek, meg hallgassam hogy az ilyen "elképesztően fontos" embereknek mi a személyes véleménye erről vagy arról. Rohadtul nem érdekel. Nem az a kaliber akinek a véleményére bármit is ad értelmes ember.

2019. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9es, azt elfelejtetted, hogy amikor már vége a filmnek és bejöttél az udvarról is, meg minden, akkor ideülsz a gép elé, és a gyakorin fröcsögsz :D ez is tök inteligens szórakozás :D
2019. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!