Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Goodlike Marci hany eves...

Goodlike Marci hany eves jelenleg? Es miert kezdett el csokkeni a hirneve? (magyar you tuber)

Figyelt kérdés

2019. márc. 11. 19:00
 1/4 istvánka22 válasza:
30%
Hát én ezt azért nem mondanám,hogy csökkent a ''hírneve'', az tény,hogy nem annyira felkapott jutyuber mint pár másik, de attól még népszerű. :)
2019. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

én még sosem hallottam róla, de ez nem jelent semmit, elég sok ilyen YouTuber van. főleg mivel kevesen csinálnak olyan témájú és színvonalú videókat, amik engem érdekelnek.


viszont hogy érted, hogy csökkent a hírneve?

szerintem a hírnév azt jelenti, hogy mennyien ismernek valakit (minimum hallomásból). akik már ismerik, azok ismerni fogják később is. így a hírnév csökkenni nem nagyon tud - amíg élnek azok, akik már hallottak róla.


viszont nem véletlenül él a mondás, hogy "15 másodperc hírnév". be lehet robbanni a köztudatba valami látványos/hangzatos dologgal, de ha nem marad fenn az érdeklődés irántad tartósan, akkor a köztudatból is könnyű eltűnni. a Gangnam Style, vagy egy rakás másik híresség is eltűnik a sűllyesztőben, ha csak egyszeri, pillanatnyi hírnévről van szó és nem marad fenn tartósan, nem jön újabb, hasonlóan érdekes dolog tőle.


ugyanez a helyzet a bulvár celebekkel, színészekkel, politikusokkal, zenészekkel és a netes celebekkel is. akik aktívak és cselekszenek, folyamatosan fenn tudják tartani a közönség érdeklődését, azok megmaradnak a köztudatban. akik csak egyszer-egyszer alkottak valami feltűnőbbet, azok meg eltűnnek.


korosztályos tényezők is szerepet játszanak. (legalábbis remélhetőleg) a tini vloggerek is felnőnek és felnőttként már nem ugyanazokon a poénokon fognak nevetni, mint tiniként. ugyanígy a követőik is felnének és már nem uganazok a viccek fogják őket szórakoztatni. ha van egy kis szerencséjük, akkor a tini vloggereknek a követő táborukkal együtt sikerül felnőniük, így talán meg is tudják őrizni az érdeklődésük változása során a követő bázist is. rosszabb esetben ők elkezdenek egészen más dolgok iránt érdeklődni, mint a követőik és akkor a követők más tartalmak után néznek majd, a vloggerek meg kereshetnek maguknak új követő bázist és megküzdhetnek majd vele, hogy ezt a változást feldolgozzák.

2019. márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
59%

Nem tudom pontosan hány éves, de egy iskolába jártunk, és

amikor én 9-kes voltam akkor ő végzős, szóval 23-24 körül lehet

2019. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bognar Betti97 válasza:
0%

2015-ben töltötte a 18-at nem lehet 24 éves :)

Igazi neve nem publikus tartsuk tiszteletben.

Régen is és ma is nagyon nagy troll. Mostmár sokat komolyodott, de ugyan úgy kicsit bolondos :)

Nagyon jó arc én nagyon bírom

2019. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!