Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Sztárok, bulvár

A kérdés

Sophie Turner szerintetek is magasabb, mint aminek mondják?

Csupán kiváncsiságból.:) Mindenhol azt írják, hogy 175 centi, de szerintem olyan 180 körül lehet, mert a Trónok harcában pl. a Kisujjt játszó színész is ugyanilyen magas elvileg, kozben meg van köztük jó néhány centi, vagy Kit Harrington, aki szintén jóval alacsonyabb nála, pedig elviekben csak néhány centivel...

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sophie Turner, Sansa Stark, Game of Thrones, Trónok harca, sorozat, magasság, sansa

márc. 14. 20:03  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet hogy magassarkú

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 14. 20:26 Privát üzenet

Ne egy film alapján akard belőni valaki magasságát. Egyáltalán nem mérvadó.

Egyébként Sansa Stark karaktere nagyon magas, gondolom, hogy ezt érzékeltessék, játszottak a magasságával.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 14. 20:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mondanátok JOHNNY DEPPről egy jellemzést? Hogy ti mit szerettek benne? És van -e Karib tenger kalózai 6? Mert én nem találtam, de többen mondják, hogy van. (Nem a Salazar...
Kínaiul hogy mondják azt, hogy "sokkal magasabb rangú úr", kb. a japán sama megfelelője?
Miért mondják azt, hogy Budapesten magasabb az élerszínvonal?
Ha minden vallás (szinte) egymásnak ellentmond, akkor kinek/melyiknek van igaza? És aki nem hisz ezekben a "nagy" vallásokban, de mondjuk hisz egy magasabb intelligencia...
Akkor is mondják hogy "you guys" mikor idősebbekhez szólnak vagy olyanokhoz akik pl felettesek, magasabb rangban lévő emberek?
Miért mondják h ezekről énekel mikor például a summertime sadness én tudtommal nem?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Sztárok, bulvár rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!