Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenc 3 videósod? Ki...

Ki a kedvenc 3 videósod? Ki az akit utáltok? Nekem a kedvencek 1. Zsozéatya 2. Herby 3. Szalay Isti Akit utálok 1. Ruben 2. Radics Peti 3. Benipowa

Figyelt kérdés
2019. márc. 18. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Jared Dines, SovietWomble, Davie504


Nem tudok olyanokat rangsorolni, akiket utálok, mert nem nézek ilyeneket.

2019. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Zsozéatya és Herby után pont Radics Petit utálod? :D
2019. márc. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Szeretem: 1. Justvidman 2. Szirmai Gergely 3. FreddyD


Utálom: Herby, illetve Dancsónak az új videóit.

2019. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Akit utálok - herby, dezső bence, már megint kitty, és sorolhatnám reggelig pl vitó zsobort is rühellem, "rojál" szabit stb stb stb stb.


Akiket meg szeretek - Magyarosi Csaba, Szirmai, ST Lacika, Pamkutya, (akik sok munka van a videójukba azok jöhetnek persze ha nem igénytelen csak is csak a minőség.)

2019. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Akiket szeretek: Szirmai (két csatornája is van a két kedvenc témámról: utazás & filmek), Pamkutyáék (minőségi, jó paródiák), Otherworld (érdekes, jól összerakott kritkák), Radics Peti (jó humorforrás), Alteron (ugyancsak jó kritikái és elméletei vannak), Fabulous Industries (jó ismertető videóik vannak).


Régebben Dancsót is bírtam, de a mostani stílusa nem igazán jön be.

2019. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, Pamkutyáékat kihagytam, őket is bírom. Nem egy IHM, de jól parodizálnak ők is.
2019. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
IHM az nagyon igénytelen, gyerekes, idétlen.
2019. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
1.r_mark 2.Herby 3.az összes sminket clickbaites
2019. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
68%
Annyira szétadlak titeket, hogy képesek vagytok névtelenül embereket szidni. Sokan írják esetleg Dancsót, vagy Radicsot, esetleg a kérdező Benit (hozzátenném, én kedvelem őket, viszont most nem védeni szeretném egyikőjüket se) de ha előttetek állna, akkor biztos vagyok abban, hogy egyből futnátok autógrammot, meg képet kérni:)
2019. ápr. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Inkabb el is fordulnek ha pl Beni elottem allna utalom mint a sz.rt
2019. júl. 9. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!