Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sterintetek ez jó viszonyulás...

Sterintetek ez jó viszonyulás a pedofil Michael Jacksonhoz?

Figyelt kérdés

Feltehetőleg pedofil, de a bulvárban már kitörölhetlenűl van egy tényként pedofil MJ is, akarmi is a valóság...


Szerintem amúgy az elég bizonyíték, hogy gyerekekkel aludt, amit a saját száján ki is mondott, illetve amilyen fax és hangposta üzeneteket küldött...

De most ez mindegy.


Ez szerintetek jó viszonyulás hozzá:


[link]


2019. márc. 28. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajom ezzel, hogy nem nagyon tudja mivel megvédeni magát mert halott. Életében kiderült róla, hogy sérült a személyisége. Pán Péter szindrómája és ki tudja hányféle pszichés betegsége lehetett, ami mind arra irányult, hogy lényegében egy kisgyerek érzelmi szintjén maradt, ennek megfelelően rendezte be az életét. Ebből még sehol nem következik a szexuális irányultsága, és ha történetesen homoszexuális lett volna 2000 környékén ez simán felvállalható volt még üzleti szempontból sem érte volna hátrány, dehát biztos nem követtem eléggé az eseményeket ami ide vezetett. A pedofília megint mást jelent, és még a pszichológusoknak is nehezen kiismerhető terület, de elég valószínű hogy legtöbbször elfojtásból eredő pszichés torzulás okozza, és a betegek tudják hogy az ilyen irányú vágyaik betegesek. Aki kiskorúakat ront meg az nem csak pedofíl de erőszaktevő is. Egy felnőtt testben rekedt kisgyerekre ez nem jellemző. Vagy olyan szinten értelmi fogyatékosnak kell lennie, hogy nem érti mitől rossz amit tesz. Szerintem ez esetben ez sem lehet igaz. Nem tudom milyen bizonyítékok kerülhettek elő most ami akkor amikor még élt nem létezett. Ez, hogy szülők, személyzet, meg még nagy rakás felnőtt ember aszisztált volna ehhez, rendes horrorsztorinak látszik, ilyenkor szokták mondani hogy ha ez igaz, akkor megérett a világ a pusztulásra. Nem védenék senkit, de ahhoz hogy ez így legyen nagyon gondosan összeválogatott embereknek kellett lenniük, hogy előre tudják róluk hogy majd képesek lesznek félrenézni, mert a pénz nem ennyire minden. Igen, tök beteges látvány volt ahogy játszott és ahogy a gyerekekért rajongott, de ebből még mindig nem következik az erőszak. Egy olyan emberről akit a média rakott össze, szerintem nem lehet jellemrajzot állítani. Lehet ha összeszedem magam és megnézem a filmet máshogy látom, de nagyon konkrét bizonyítékoknak kell lennie ahhoz, hogy ezeket ki lehessen jelenteni valakiről. Mondom ezt úgy, hogy irányában semmilyen szinten nem vagyok elfogult, nekem egyik popénekes olyan mint a másik.

Hogy hogyan kellene hozzá viszonyulni? Mondom, ha ez így igaz, valaki nyomja meg a nagy piros gombot.

Akasszunk rá táblát, hogy így nyomorítottunk meg egy embert és ezért így nyomorított meg másokat? Szerintem ez veszélyes következtetés lenne, olyan mintha a nyomorultságból csak tovább nyomorítani lehetne, és sohasem építkezni. Mintha a rossz tettekre felmentést adhatna az, hogy velünk is rosszat tettek. Pedig szerintem ez egy nagyon fontos meghatározója az emberségnek, hogy képesek vagyunk abból is adni amit mind elvettek tőlünk. Ha ráakasztunk egy táblát, hogy ide vezetett amit hagytunk, amit engedtünk, azzal éppen azt ismernénk el, hogy nem vagyunk felelősek a tetteinkért. Úgyhogy szerintem ez egy rossz viszonyulás hozzá. Azzal egyet értek, hogy beszélni kell róla.

2019. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen fax és hangposta üzenetek voltak?
2019. márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te megvizsgálod a szívsebész szexuális beállítottságát is, mielőtt a kése alá fekszel? Michael Jackson Michael Jackson volt, és az is marad. Se több, se kevesebb nem lesz azáltal, hogy hányféle betegség, aberráció, stb kínozta.
2019. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezeket érdemes elolvasni


[link]


[link]


[link]

2019. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemes végig nézni [link]
2019. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy csalódást fogok okozni: nem volt pedofil.
2020. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Komolyan gondolja bárki is, hogy valaki 40 éven keresztül beteg gyerekeken segít, alapítványokat, kórházakat támogat milliókkal, rendszeresen gyermekkorházaknak adományoz, aztán haza megy, szépen és orálisan, análisan stb. gyereket becstelenít meg????!!!!!

Emberek! Ilyen a világon nincs!

Akik ezt elhiszik, gondolkozzatok már kicsit!!!!!

2021. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!