Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek milyen következmén...

Szerintetek milyen következményei lesznek annak, hogy manapság a celebek a gyerekeikből élnek?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy manapság mindenki influenszer és akinek van gyereke, az általában a gyereke köré épített reklám posztokból él részben. Szerintetek ennek milyen következményei lesznek? Csak én gondolom úgy, hogy ez igen káros hatással van a gyerekre ha felnő?
2019. ápr. 26. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig az jut eszembe, hogy jobban kellene szabályozni a gyerekmunkát.
2019. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Ez maximum olyat érdekel aki nézi ezeknek az ingyenélő aljanépeknek a nyilvános semmittevését. Engem egy se érdekel, nem követem, nem nézem és megvetem mindet, szóval abszolút nem érdekel mijét/kijét tolja a médiában. Nekem ezek az emberek a nagybetűs senki kategória. Aki ezekre nyáladzik meg akinek ezek az emberek tényezők, az a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki. A "sztár" mint fogalom nem itt kezdődik.
2019. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyrészt én is a 2-es véleményén vagyok.


másrészt mi nincs káros hatással egy mai gyerekre, ha ezt kívülállóként egy előző generációs személy nézi?


ez pont az a tipikus "bezzeg az én időmben" felfogás, pedig akkor sem nézett ez ki másképp, amikor te voltál ilyen fiatal. csak akkor anyádék zsörtölődtek ugyanígy, hogy "te jó ég, mi lesz ebből a gyerekből". utána nem elképzelhetetlen, de pont ez a gyerek az, akit most felnőttként szidunk, hogy mit művel a sajátjával...


a világ nem a konzervatív gondolkodásnak áll...ha azt csinálod, amire igény van, azzal lehet előre jutni, ez van.

a legtöbben azért sikertelenek, mert folyamatosan csak okoskodnak, keseregnek, hogy ez nem helyes meg az sem helyes, meg mi lesz így ennek a vége.

2019. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah, tehát ha arra van igény, hogy egy még ki sem alakult személyiség egész életét kiárusítsák úgy, hogy még az önrendelkezési jogával sem rendelkezik, akkor azt úgy nevezed, hogy sikeres előrejutás. Pedig ott kezdődnek a komoly problémák, hogy mikor ilyet látsz nem fordul ki a beled. Nem konzervatív ember aki ebben rosszat lát, inkább csak ember, a többiről meg elképzelni sem tudom mi lehet.
2019. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem értetted a lényegét, amit írtam.


a lényeg a jövő, ahol nagy valószínűséggel akármennyire is gondolod ezt a dolgot károsnak meg undorítónak, nem fogja megpecsételni a gyerek sorsát...tudni fog boldogulni...valószínűleg jobban, mint te, aki csak kesereg és kritizálja ezt a csúnya világot.


a múltban is kevesebben voltak az ilyen emberek és ez a jövőben is így fog lenni...ha nem így lett volna, eleve nem is tartanánk itt, csak ahhoz az emberekben összetartás kéne, hogy legyen.

2019. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol az az itt, ahol most tartunk? Nekem a világgal semmi bajom, sőt kifejezetten tetszik. Az emberek viselkedése néha kevésbé. Nem tudom milyen emberekre gondolsz amikor azt írod ezekből több van, azokból meg kevesebb, de ha egy kartékony rendszerben a további károkozással lehet boldogulni, akkor jól látod, én kevésbé fogok tudni érvényesülni benne. De ugye ettől még a sz@r az sz@r marad, ha egyre többen megeszik akkor is.
2019. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!