Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem szeretik soka Azmot...

Miért nem szeretik soka Azmot (TheVR) és főleg miért írogatja mindenki, hogy kiégett negyvenes aki az élet minden területén sikertelen?

Figyelt kérdés

Nem fogok linkelgetni, meg megsérteni a magánéletüket, de az egyik videójában pl. szerepelt a barátnője, aki fiatal és szép is...

Akkor szerintem nem is negyvenes a csávó, hanem a harmincas évei végén lehet.

Illetve rendszergazdaként dolgozott, mielőtt több Twitch feliratkozója nem lett mint Nessajnak.


Azon mit annyira lenézendő?


2019. máj. 2. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Ez a siker része: ha te felülemelkedsz a többi emberen sikerben, népszerűségben, akkor rögtön utálni fognak. Mert te elértél valamit, és mások bezzeg nem. A TheVR-t nem gyalázza néhány rossz életű, mert ők befutottak egy olyan témakörben amit eleve lenéznek az emberek (a "gamer" régen "kocka" volt, mint szitokszó) egy túlkínálatban tobzódó témakörben amivel szintén tele van a Youtube, és mégis megcsinálták? Dehogynem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..

2019. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Az egész TheVR egy full nagy cringe. A szereplői öntelt felnőtt testbe ragadt hülye gyerekek. Olyanok mint Molnár Krisztián, csak egy fokkal jobb minőségben, egy fokkal magasabb értelmi szinttel.
2019. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Talán a kora miatt gondolja sok suhanc, hogy neki már ennyi idősen milliárdosnak kellene lennie, közben ez a sok suhanc majd 40 évesen lehet, hogy 3 műszakba jár majd dolgozni, ha ki nem szorítja egyáltalán őket a munkaerőpiacról a robotizáció.

Nem nagyon ismerem Azmót, csak azt tudom, hogy thevr-ék haverja és mostanában az egyik év eleji rendezvény videóban láttam, abban ünnepelték neki a 40-et. Azt sem tudtam, hogy van csatornája. Lehet, hogy ő is sokat köszönhet népszerűségben a thevr-nak mint ahogy nessaj is, de a videósok már csak ilyenek, egymás farvizén eveznek.

A sikert valaki a nézőszámban méri valaki másban. Pl. nekem semmit nem jelent, ha egy videósnak százezer, vagy csillió feliratkozója, vagy nézője van, mert nálam más a mérték, más területen dolgozok. Más is így van ezzel. Mondjuk ha azt vesszük, hogy a suhancok nagy része videós influenszer akar lenni, akkor nem csoda, hogy nekik már ez a mérték, hogy az a valaki, akit sokan néznek. Nem tudják még a helyükön kezelni a dolgokat, mint ahogy sok videós sem. A videósok szórakoztatnak, de nem ők mozdítják előre a világot. Ennél sokkal fontosabb és elismerendőbb szakmák léteznek, már ha szakmának nevezhetjük a videózást. Ezért szerintem eleve túlzás a népszerűségen keresztül mérni valakinek az értékét.

2019. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
62%

Ezzel az erővel TheVR Pistit is lehetne kritizálni, hogy idén 33 éves és a kenyerét azzal keresi, hogy számítógépes játékokkal játszik.

De ha belegondolsz, akkor már a 90-es években is voltak, akik számítógépes játékokkal játszottak és ebből éltek, ők a számítástechnikai újságírók. PC Guru, CoV, 576 Kbyte újságírói havonta végigjátszottak több játékot és bemutató, vagy végigjátszás cikkeket írtak. Az tény, hogy a játék újságírók nem keresnek annyit, és nem kapnak adományokat, mint egyes facecamos Youtube és Twitch gémerek, de már egyre több újságíró is kamerát ragad és elkezd streamelni.

Még menjünk vissza a 90-es évek végére. Ismertem olyan egyéneket, akik játék CD-k és DVD-k másolásából éltek nagyon jól. Autót és lakást vettek abból a pénzből, amit így kerestek, annak ellenére, hogy helyettük is a hardver dolgozott, mert betették a lemezeket, a számítógép meg dolgozott. Amíg tartott a másolás, addig az előző másolás termését vitték házhoz, vagy adták fel postán a megrendelőiknek. A modern technikát ki kell használni, hogy helyetted dolgozzon. A youtube és twitch személyiségek is ezt csinálják. Nézzük csak a vágást. Régen egy komoly munka volt. Most egy gyerek is megcsinálja egy vágóprogrammal a videók szerkesztését, a munka 90-95 százalékát már a számítógép végzi. Gyakorlatilag a legjobb munka a világon, mert játszhatsz, kirándulhatsz, utazhatsz, beszélgethetsz, mindezt felveszed kamerával és jól élhetsz belőle. Ez a 21. század.

2019. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Első hozzászóló: ha szerinted BÁRMIFÉLE sikernek számít BÁRMENNYIRE, hogy nézi 100-200 ember ezt a fickót egy 10 milliós országban, amint valami videójátékkal játszik, akkor vagy te vagy hülye, vagy ez a világ tényleg megérett a pusztulásra. Ennél kisebb és tartalomtalanabb dolog szerintem nem létezik, mint amiben Azmo szerinted "sikeres".

Az esportolókat még megértem, ők sportolók, a youtuberek tudnak érdekes dolgokat mutatni a világról, de ez az Azmo többet érne el az életben, ha felsöpörne egy gangot, vagy megkapálna egy kertet.

És neki még a pofája is nagy erre az alávaló semmittevésre, ezért utálják, pedig egy háromműszakban melózó gyártósori munkás munkája milliószor maradandóbb és értékesebb.

2019. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
19%
Utolsó +1
2019. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert latszik rajta, hogy meg van keseredve. Ugy beszel allandoan mint az utolso kocsis, de amikor moderal egybol timeoutolja azt aki karomkodik a chatben, mondvan "egy bizonyos szintet meg kell utni".
2020. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!