Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért olyan nagy szám Scarlett...

Miért olyan nagy szám Scarlett Johansson?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem rossz szándékból kérdezem, de mindenhol azt látom, hogy mindenki oda-vissza van érte, az emberek többsége a legszebb nőnek tartja.

Szerintem is vannak pillanatai, tud nagyon dögös lenni, de általában ilyenkor nagyon össze van rakva (smink, haj, előnyös ruha). Az alakját is sokan ajnározzák, pedig ha nem a profi képeit nézzük, szerintem az egyik legnarancsbőrösebb és leglöttyedtebb nő az alkatához képest. A mellei szintén plasztikázottak voltak, azt hiszem már visszacsináltatta őket.

Ezzel egyikkel sem lenne gond, hiszen még mindig szépnek számít, de ezt az óriási nagy ajnározást nem értem körülötte,rengeteg más színésznőt tudnék mondani, aki minden szempontból veri.

Itt van pár nem photoshoppolt kép, ha esetleg eddig csak a retusált képeit láttátok volna:


[link]


[link]


[link]



2019. máj. 7. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Szexuálios kisugárzás alatt értem azt, hogy igen csábosan tudott mosolyogni azzal a finom kis szopós szájaival, miközben a szemein látszott, hogy egy csalafinta kis r1banc.
2019. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
*szájával
2019. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én sem értem, pedig jó ízlésem van nők terén.
2019. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 TR75 ***** válasza:
80%

Dehogy volt plasztikázott a melle. Nézd már meg az Under The Skin meztelen jeleneteit.

Amúgy szerintem Scarlett Johansson nem igazán szép, inkább van szexepilje.

2019. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

A melle nem volt plasztikázott. Túl nagy volt ezért kissebítetett rajta.

Egyébként már nem 20 éves, hogy mindene feszes legyen. Az emg, hogy smink nélkül milyen az arca, kb nem is számít, mert a legtöbb nőn általában van smink.

2019. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
En sem ertem ezt, szerintem nem egy szep no de a ferjem pl odavan erte. Egyebkent egyszer lattam egy listat a hires nokrol akiket a ferfiak nagyon szexinek tartanak de a nok nem tartjak oket szexinek. Scarlett Johansson az elso volt a listan. :D
2019. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 TR75 ***** válasza:
49%

#6

Persze, hogy a nők nem tartják szekszinek. Félté... irigyek, mint az állat >)

Nem volt mellplasztikája. Amiket pl. ebben a cikkben írnak a mellimplantátumról meg annak kivételéről, az hülyeség. Egy megfelelő ruha bizony sokat tuningol.

[link]


Ezen a képen például simán látszik, hogy a jobb oldali ruha oldalról összenyomja a melleit, nem volt semmilyen implantátum (a bal oldali meg pont optikailag csökkenti a melleit).

[link]

2019. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
7: nem vagyok féltékeny rá egyáltalán, bevallom nem cserélnék vele, szerintem nem egy nagy szám. Van olyan színésznő akire azt mondom igen, gyönyörű pl Monica Belucci (féltékeny rá sem lennék, minek?) de Johansson szerintem sem testileg sem arcilag sem kisugárzásilag nem a bombanő kategória nekem. Ha valakinek tetszik annak egészségére, ízlések és pofonok. :)
2019. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

8#

Ízlések és pofonok. Én péáúl Monica Belluccit egyáltalán nem tartottam soha bombanőnek.

2019. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, és szerinted ki az a "rengeteg más színésznő" akik verik őt? Nem kell rengeteget mondani, mondj ötöt, vagy akár hármat.

Az tény hogy Johansson kisasszonyról is vannak olyan fotók, vagy sikerül néha olyan rosszul összerakni az összképet (rossz frizura/túltolt smink/ízléstelen ruha stb.), amikor előnytelenül fog kinézni (pl. a rövid haj nagyon nem állt jól neki), de ez kb. mindenkiről elmondható. Viszont neki van egy olyan kisugárzása ami keveseknek, és nagyon jó alapanyag ahhoz hogy a férfiakat levegye a lábáról.

[link]

Egyébként mindezt úgy mondom hogy nekem nem ő a number 1 a színésznők közül, de az tény hogy erősen az élmezőnybe tartozik.

2019. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!