Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért olyan nagy szám Scarlett...

Miért olyan nagy szám Scarlett Johansson?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem rossz szándékból kérdezem, de mindenhol azt látom, hogy mindenki oda-vissza van érte, az emberek többsége a legszebb nőnek tartja.

Szerintem is vannak pillanatai, tud nagyon dögös lenni, de általában ilyenkor nagyon össze van rakva (smink, haj, előnyös ruha). Az alakját is sokan ajnározzák, pedig ha nem a profi képeit nézzük, szerintem az egyik legnarancsbőrösebb és leglöttyedtebb nő az alkatához képest. A mellei szintén plasztikázottak voltak, azt hiszem már visszacsináltatta őket.

Ezzel egyikkel sem lenne gond, hiszen még mindig szépnek számít, de ezt az óriási nagy ajnározást nem értem körülötte,rengeteg más színésznőt tudnék mondani, aki minden szempontból veri.

Itt van pár nem photoshoppolt kép, ha esetleg eddig csak a retusált képeit láttátok volna:


[link]


[link]


[link]



2019. máj. 7. 16:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat, tényleg nem irigységből kérdőjelezem meg, nem is a szépségét firtatom, csak azt a tényt, hogy szinte a mai Marilyn Monroe-ként van "kezelve". Ezért lettem volna kíváncsi, hogy akinek ő felér ilyen értékkel, annak mi az ami ennyire megragadja benne.


9-es hogy soroljak pár olyan színésznőt aki szerintem szebb:

Natalie Portman, Monica Bellucci, Margot Robbie, Sarah Shahi, Ana de Armas, Megan Fox, Jessica Alba, Isla Fisher, Kate Beckinsale, Jessica Biel, Priyanka Chopra, Charlize Theron, Minka Kelly, Mila Kunis, Blake Lively, Jennifer Conelly, Rebecca Romijn, Emmy Rossum, Odette Annable, Katie Mcgrath, Rachel Weisz, Gal Gadot... és őket szinte csak a kisujjamból vágtam ki, szerintem még egy pár perc google keresés és a lista mehetne a végtelenségig, de még tudnék pár keresettebb modellt és énekesnőt is kapásból,de ugye színésznőkről volt szó.

Szerintem ők mind magasan verik SJ-t, de ez csak az én véleményem.

2019. máj. 8. 02:32
 12/14 A kérdező kommentje:

10-es

bocsánat. Te kérted, hogy említsek pár példát

2019. máj. 8. 02:33
 13/14 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. Most kinek nem tetszett, hogy leírtam Scarlet Johannsonról, hogy zsidó? Ennyire ne legyünk már ős-antiszemiták, a magyarországi zsidók is büszkék rá:

[link]

2019. máj. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 TR75 ***** válasza:
Én speciel a prosztó tahóságodat jutalmaztam a lepontozással.
2019. máj. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!