Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek milyen valójában...

Szerintetek milyen valójában Vecsei H. Miklós? Ti voltatok POKET szülinapon?

Figyelt kérdés

Az a barna hajú lány, Horváth Panna, a barátnője?

Ha van itt olyan, aki ismeri Hasit, a hétköznapokban milyen? Több interjút láttam vele, nekem kicsit olyan "túl tökéletes" figura.



2019. máj. 8. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Horváth Panna a barátnője.

Én előre leszögezem, hogy nem ismerem személyesen, szóval én a színházi alakításait és az interjúit, más tevékenységeit veszem alapul, azt, hogy milyen a magánéletében azt nem tudom, de az nyílván rá, és a közeli hozzátartozóira tartozik.

Beszélt amúgy arról egy interjúban, hogy sokan nem kedvelik, mert kialakult róla az a kép, amit Te is írtál, hogy ilyen "túl tökéletes". Ott mondta, hogy ez zavarja is, ezért is nem szívesen vállal interjúkat, merthogy ő nagyon sok hibával rendelkezik, de ezeket a színpadon (jelenleg legfőképp a Mondjad Atikám!-ban) mutatja meg, azokból dolgozik.

Sok darabban láttam már, én nagyon tehetséges színésznek tartom, óriási hatással volt rám egy-két alakítása.

Úgy gondolom, hogy az olyan típusú ötletei, mint például a Poket, és az interjúkban és irodalmi esteken megfogalmazott gondolatai, nagyon értékesek.

Tekintve, hogy nem ismerem személyesen, nem biztos hogy arra tudtam válaszolni amire tényleg kíváncsi voltál, de gondoltam leírom a véleményem:)

2019. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tényleg ez a lány a barátnője aki az instan horvath.panna néven van fenn? Egészen más lányt képzeltem hozzá, persze a lényeg hogy boldogok legyenek, csak meglepődtem
2019. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#2-esnek. Nem, pannahorvath az instagram neve:)

(#1 vagyok:D)

2019. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Néha együtt vannak néha nem . Szakítanak h mással is együtt lehessenek. Nem olyan nagy kapcsolat .
2019. máj. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4es: ezt honnan veszed?
2019. máj. 9. 23:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Ismerem őket.
2019. máj. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Most együtt vannak? Mert nemrég láttam őket együtt kirándulni...
2020. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Sziasztok! Azt olvastam valahol, hogy már szakítottak Pannával ez igaz? Csak mert én láttam őket... mondjuk abból nem igazán lehetett kivenni, hogy most hogy vannak egymással! Az igaz, hogy Miklós nem a hűség mintaképe ??
2020. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehet tudni soha h mivan ! Ha ma szakítottak lehet h holnap már együtt lesznek . Állandóan csalják egymást mert kell más is . Ennyi
2020. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó. Ez komoly? Most nem tudod, hogy együtt vannak-e?
2021. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!