Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik van szerintetek jobb...

Melyik van szerintetek jobb formában, és ők valóban, azaz való életben is jól verekednek? Tehát nem csak a filmben verekednek jól?

Figyelt kérdés

Jason Statham

&

Liam Neeson



2019. jún. 6. 15:05
 1/3 anonim válasza:

Ez miért testépítés ? És a színészeknek miért kellene tudniuk verekedni


Statham csak a filmek kedvéért tanult karatét , wing chunt és kickboxot . Ki tudja mennyire tetszett meg neki bármelyik is és folytatta -e .


Liam Neeson meg valami krav magára hajazó dolgot művelt ha jól tudom , de ne vedd készpénznek .


Ha már színészeket akarsz "bunyóztatni" , akkor érdemesebb olyanokat keresned , akik hamarabb kezdtek küzdősportolni mint színészkedni . Scott Adkins ( judo , kickbox , taekwondo ) . Michael J White ( kyo , shotokan , wushu , nem tudom van -e más ) . Cyril Raffaeli ( Karate , Wushu ) , Marc Dacascos ( Thai box , Capoeira ... ) Lateef Crowder ( Capoeira ) , Wesley Snipes ( Capoeira , Hapkido )

2019. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Darth Mault alakító színész, Ray Park ő nagyon profi számos küzdősportban, olvassatok utána. Szerintem Statham nincs olyan magas szinten, bár nyilván ő tud bunyózni. Neeson szerintem maximum alapfokon tud valami küzdősportot, belőle nem annyira nézném ki.
2019. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, hogy Neeson nem tud, vagy jobban mondva nincs olyan különleges képességei, mint amit az Elrabolva sorozatokban tanúsít?
2019. jún. 7. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!