Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Molnár Krisztián vloggerben...

Molnár Krisztián vloggerben mit szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 8. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Maga a megtestesült trash élmény.
2019. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van az, hogy már tele az agyam nap végére, mert dolgozok, edzés, tanulás és akkor valahogy ilyen marhasággal lazulok le.

Nagy dolog nem történik benne, de valahogy leköt.

2019. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vices mer dagat meg buta meg részeg xdddd
2019. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Mert az emberek imádják felsőbbrendűbbnek és okosabbnak hinni magukat a többieknél. Engem nem Molnár Krisztián zavar, hanem a nézői, akik eljuttatták ide. A társadalom mocskai. Rohadjanak meg.
2019. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Az utolsónak igaza van kivétel abban hogy a nézői juttatták el oda ahol most van. Az kétségtelen hogy pár elcseszettebb életű barom arra megy el hogy azt nézik ahogyan egy közel 2 mázsás tüdőfejű mócsing össze-issza aztán hányja magát élő adásban és így agyják alá a lovat hogy még több videót legyártson amin szintúgy lehet nevetni, de itt legnagyobb részt a szülők a hunyók.
2019. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt szeretik benne az emberek hogy ad egy olyan érzést hogy lehetne még rosszabb az életed. Puzsértól idéztem, ő is már foglalkozott a gyerekkel a sznobjektívben és ezzel az egy mondattal meg is válaszol mindent. Mert amikor nálad jóval szerencsétlenebb helyzetű embereket látsz az ad egy belső megnyugvást akármilyen rossz az életed. Ha jobb a sorsod azt érzed hogy vannak nálad sokkal sanyarúbb életű emberek és te tök sikeres vagy. Ha ugyan olyan szinten vagy akkor meg azt érzed hogy "huhh, jól van, vannak még olyan szerencsétlenek mint én". Nagyjából ennyi, semmi bonyolultat nem kell mögé gondolni.
2019. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert az embereknek ez kell hogy legyen kin nevetni, tudjanak valaki hülyeségén, butaságán röhögni, de mindegyik tudja hogy egy semmire való valaki ez az ember. Krisztiánnak egyébként ez ad önbizalmat hogy rajonganak érte és lehet fel sem fogja hogy azért rajonganak érte mert annyira gáz amit művel hogy arra már nem igazán lehet mit mondani.
2019. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!