Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zendaya mitől ilyen híres?

Zendaya mitől ilyen híres?

Figyelt kérdés
Nem mondom azt, hogy nem jászik jól, mert hazudnék, csak vannak nála sokkal tehetségesebb színésnők, akiknek fele ekkora nevük sincs.

2019. jún. 10. 19:54
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha jól tudom, az Indul a risza! c. sorozatban szerzett ekkora hírnevet a Disney-nél.
2019. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanúgy ahogy Ariana Grande, Selena Gomez, Demi Lovato, Miley Cyrus és társaik: Disney-s gyereksorozatokban szerepelt, onnan futtatták fel. Annyira mondjuk szerintem sem nagy durranás, a Pókemberben pl. kifejezetten gyenge volt szerintem.
2019. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Jó színésznő és jó hangja van. De persze önmagában a szerencse az, ami nagyon kell hozzá. És neki van. De azért nem mondanám, hogy olyan híres. Biztos, ha a munkatársaimnak említeném a nevét, kb. 2 százalék tudná, hogy kiről van szó, mert ők inkább az úgynevezett 'A' kategóriás sztárokat (mintha ők bármivel jobbak lennének, csak őket favorizálja a szakma) ismerik, meg még sorozatok sem néznek a legtöbben a munkahelyemen, de ha igen, még a színészek nevét sem tudják.
2019. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Személy szerint én kifejezettem nem kedvelem. Szerintem sem nagy durranás színésznőként meg mindenki oda van érte, hogy mennyire stílusos meg "body goals" pedig szerintem sehol semmi.

Az meg egyenesen dühít, hogy azért az 5 percért amit a Hazatérésben szerepelt csomó díjra jelölték (oké, nem Oscarra nyilván, de akkor is). Úgy csinálnak sokan mintha főszereplő lett volna. Szerintem meg csak egy unszimpatikus, savanyú képű csaj, kicsit sem szimpi karakter. Attól meg egyenesen rosszul vagyok, hogy ő lesz Peter nagy szerelme a Far From Home-ban...

Tudom más téma, de szerintem Tommal sem illenek össze, ő valaki mást érdemel, de remélem tényleg boldoggá teszi. (És nem, nem egy féltékeny, tévképzetes tini vagyok, aki azt hiszi hogy Tom elveszi egy nap...)

Amúgy itthon nem annyira híres, max a mi generációnk ismeri (97es vagyok), viszont Amerikában főleg nagyon híres és kb mindenki el van ájulva tőle.

Azt aláírom, hogy nem botrányos csaj, sokat adakozik meg foglalkozik a rajongóival, ez mind szuper és tisztelendő, de ettől még nem lesz hű de jó színésznő és sajnálom, de nekem egy nő akkor sem így néz ki.

Szóval ahogy előttem is mondták, csak híressé tették a Disney-nél, de szerintem nagyjából ennyiben ki is merül. (Úgy értem, hogy Ariana megosztó személyiség, de szuperül énekel, és keményen dolgozik mindig)

Szóval...nekem ez a személyes véleményem dióhéjban. (Köszönöm, hogy kiadhattam 😂 Minden ismerősöm kedveli, szóval nincs akivel beszéljek erről)

2019. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!