Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A sztároknak előre írják,...

A sztároknak előre írják, megrendezik az interjú szövegeiket?

Figyelt kérdés

A nagy hollywoodi sztárokra gondolok első sorban... Az ilyen talk showkhoz, vagy akár egy sima interjúhoz előre ki van találva a koncepció, meg van rendezve, illetve tudják, hogy milyen kérdéseket tesznek fel nekik? Mert pl olyan fura, hogy nézek interjúkat egy színésszel és két interjúban elmondja egy az egyben ugyanazt a mondatot... Szóval ezek mennyire spontának? Nyilván valamilyen szinten minden médiatevékenységük színészkedés, de azért kíváncsi vagyok milyen mértékben őszinte, spontán egy ilyen interjú, vagy mennyire van előre megrendezve.

Szerintem csak én vagyok ilyen tájékozatlan, hogy nem tudom hogy megy ez.



2019. jún. 13. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
vagy a menedzsere elmondja neki meddig mehet el egy témában. és ha már minden interjúban ugyan arra kíváncsiak akkor kénytelen ugyan azt válaszolni és már annyiszor ismételte h mindig ugyan az lesz az eredménye :D
2019. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is előre meg van beszélve, hogy milyen témák jöhetnek is mik nem, pl ha valaki nem akar beszélni a szerelmi életéről, a családjáról vagy ilyesmi, azt biztosan előre megbeszélik, hogy tabu.

És igen, sokszor (pl egy film sajtókörútján) ugyan azokat kérdezik a színészektől, amikre ugyan azt tudja válaszolni.

Egyébként szerintem maguk a kérdések nincsenek lefixálva, csak a téma, hogy miről lesz szó :)

2019. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!