Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van itt valaki, aki shippeli...

Van itt valaki, aki shippeli Jimint és Jungkookot (Jikook)?

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 15:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9: Mert a testvérek aztán nagyon harapdálják egymás fülét (meg még mondhatnák egy csomó más ilyet)
2019. júl. 11. 12:39
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

Hát xdd azért szerintem elég furán néznél a barátnődre (ha leszbi lennél) ha fülön harapna


Viszont a tesódtól jobban tolerálnád egy pofon kíséretében, az idolok meg ehhez már rég hozzászoktak 🤷🏻‍♀️

2019. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igaz😂 De olyan videót is láttam, amikor Jimin és Jungkook ketten egy kocsiba szállnak (mint kb mindig), és mintha egy csókot váltanának
2019. júl. 11. 14:40
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Figyu gondolkodj egy kicsit. Ha ez az egész real lenne akkor szted egy olyan országban mint Korea, így reklámoznák magukat, csinálnák a műsort a hozzád hasonló armyknak?:) Jimint ennyi erővel lehetne shippelni mindenkivel, de őt így szeretjük lol. Valószínű az lenne h próbálnák minél jobban eltitkolni és nem feltűnősködni. Abból meg nem táplálkozz sztem amit a kamerában látsz, mert nem tudod mi van azon kívül.
2019. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
De mi van, ha ők pont azt akarják, hogy tudjunk róluk? Bár nem tudom, én akkor is shippelem őket, bárki bármit gondoljon.
2019. júl. 13. 14:20
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

#9

Egy igazi ARMY-t nem zavarja, ha barátnője van valakinek. Én shippelem JiKook-ot, NamJin-t, sorolhatnám, de nagyon örülnék, ha boldog párkapcsolatban lennének



U.i.: Lehet hogy beteges, de csak én shippelek egy tagot több taggal is?

2020. jan. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
Nos, itt sokan nem értik ezt a dolgot. Ha ship-elsz valakit valakivel, az nem feltétlenül azt jelenti, hogy szerinted real a ship.
2020. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 aloevra válasza:
62%
Ahogy így olvastam a válaszokat rájöttem ,hogy jó sokan dolgoznak a BigHit-nél és tudnak mindent ami a színfalak mögött történik.. xDD
2020. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%

Gyerekek légyszíves fogjátok már fel hogy ugyanúgy mint a vkook úgy a jikook is egy baszott nagy túl tolás/vagy fanservice.

Jungkook, Jimin és Taehyung is heteró, régebben is jelét adták már és most is.Szerintem egyikük sem szeretne gyerekeket ha melegek lennének, Tae külön figyelmeztette weversen az armykat hogy lépjenek már ki az álom világból és ne shippelgessék őt senkivel.

Persze ettől még te ugyanúgy teheted ezt, még akár túlzásba is viheted ha neked úgy jó,csak ne add mások tudtára mert nevetséges.

2020. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Mrs OBrien ***** válasza:
61%
Akárki akármit mond, én shippelem őket, és ha az egészet csak a rajongók miatt csinálják, akkor le a kalappal előttük, mert nagyon jó színészek. Ha pedig nem mind megjátszás, akkor éljen JiKook!!
2020. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!