Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mivan Chloe Grace Moretz-cel?

Mivan Chloe Grace Moretz-cel?

Figyelt kérdés
Valaki nem tud róla valamit? Mit csinál mostanában, van-e valakije stb. Köszi a válaszokat

2019. júl. 6. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kövesd be Instagramon, keress rá Google-on.
2019. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel visszavonult a filmezéstől és úgy általában mindenféle médiaszerepléstől, így nem egyszerű valós infókhoz hozzájutni.
2019. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom nem vonult vissza, csak jobban megválogatja a szerepeit. Az utóbbi időben évente 2 filmje mindig volt. Idén is a hangját adja két animációs filmhez. Plusz még ideinek mondható a Greta nevű film, ami amellett, hogy szerintem baromi jó film, megszólalnak benne magyarul is.
2019. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sok volt neki ez az egész, kiskora óta szerepel filmekben,jopar sikeres filmje van pl: Ha maradnék, lángolo agy,camaron post rossz nevelése, carrie, 5 hullám.

Szóval fiatal kora ellenére elég sikeres, és jó szinésznő, a béna suli csajig a rib*nctól a félénk lezbiig, a menő csajig bármit eltud játszani. Régebben nem birtam de mára megszerettem nem a kedvencem de már sirtam a filmjein szóval jo szineszno biztos megterhelo ezeket leforgatni,interjukra jarni, megjelenesekre,nem lehet magan elete mert koveti paparazzo,nem csodalom hogy elege lett és visszavonul a rivalda fényből és a magán életében is élni élni akar egy kicsit, amugy meg animácios filmekben is nemreg adta a hangjat, visszavonulas erős tulzas inkább szünetet tart.

Szerintem pár év és újra lesz valamilyen sikeres filmje.

Shailin Woodley is imadom és jopar eve nem volt uj filmje de lesz most egy uj film amiben szerepel,Ansel elgortot is hiányolom.

2020. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!