Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Honnantól kellene elkezdenem...

Vanessza099 kérdése:

Honnantól kellene elkezdenem nézni a WWEt ha?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a The Shield azaz Roman Reigns, Seth Rollins es Dean Ambrose triójának a története, de ötletem sincs, hogy honnan kezdjem el nézni a műsort. Mert az előzmények is érdekelnének, nem csak az, amikor megalakult a Shield. Szóval gondoltam hátva van elszántabb és jobban hozzáértő egyed itt, aki tudna tippet adni🤗

2019. nov. 4. 13:51
 1/2 anonim válasza:
Jajj bocsi véletlen privát üzenetben küldtem el :S ebből látszik, hogy nem használom az oldalt leírom ide is: Szia. A shield 2012 végén debütált azelőtt soha nem voltak együtt sehol, külön küzdöttek, Ambrosenak illetve Rollinsnak voltak nagyon jó meccsei a WWE-n kívül de ha csak a WWE-t szeretnéd nézni én az nxt-t ajánlanám 2012-ből ott mutatkoztak be de trióként csak a 2012-es Survivor seriesen, kB másfél évig utána ismét szétváltak aztán 2017-2018 közepe táján szétváltak de utána ismét néha néha küzdöttek Ambrose már nincs a WWE-nél remélem, segítettem :)
2019. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettél. Köszönöm szépen :D
2020. febr. 19. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!