Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen Wolfot vagy inkább...

Teen Wolfot vagy inkább Wolfbloodot érdemes elkezdenem nézni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 20:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Részletesebb indoklást is várnék esetleg, hogy miért.:)
2017. márc. 14. 20:06
 2/7 anonim ***** válasza:
A wolfblood sorozatból csak pár részt láttam a disney csatornán,de nekem nem igazán tetszett. A teen wolfot ellenben nagyon szeretem. Ha vérfarkasos sorozatot akarsz nézni,akkor én a teen wolfot ajánlom neked. A szereplők sokkal szimpatikusabbak,eseménydúsabb és izgalmasabb. Bár számomra az 5.-6. évadra egy picit gyengült. Persze lehet azóta a wolfblood is izgalmasabb lett,azt nem tudhatom.
2017. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A teen wolfot ajánlom nagyon de szólok ha olyan sorozatfüggõ vagymint én akkor depresszios leszel ha megnezed mind a 6 évadot
2017. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tvd fangirl válasza:

A wolfbllodnak 3 evadjat lattam es az tetszett

A teen wolfnak a 3. Evadjanal tartok (2 napja kezdtem el) es imadom

A wolfblood inkabb vicces es inkabb mese jelleg a teen wolf pedig szerelmi es remiszto de vicces is es inkabb a 12+ korosztaly :)

De mindketto jo sorozat

2017. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem a Wolfblood tetszett inkább,de nem tudhatom,hogy neked melyik fog jobban tetszeni én most erre nagyon rákattantam csak nem találom a 3.évadot majd megnézem még máshol is.
2017. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Teen wolfon nagyon sokat tudok nevetni, ugyanakkor rémisztő is (tehát csak akkor nézd meg, ha nem zavar egy-két véresebb jelenet vagy pl a negyedik részben az égési sérülés). Én ezeket egyáltalán nem bírom, de nem taszítanak el a sorozattól. A szereplők szimpatikusak, főleg Derek és Stiles :D Nem tudom, erre mennyire vagy "kihegyezve", de van benne némi queerbaiting is, bár van ismerősöm, akinek nem tűnt fel. (Ha ezzel teljesen újat mondtam, inkább ne keress rá a szóra, csak kezdd el nézni a sorozatot.)


A Wolfblood sem rossz, bár abban nekem egy-két eseményt leszámítva nem jött át annyira a dráma, mint a készítők akarhatták. Illetve a szereplők sem voltak annyira szimpatikusak, a szőke srácot leszámítva, akinek már elfelejtettem a nevét $: A Wolfbloodot régebben néztem és nem jó a névmemóriám.


A Teen wolfban srác, a Wolfbloodban lány a fő főszereplő (ha számít), a Teen wolfban jobban mutatják az átváltozás fokozatait, míg a wolfbloodban csak emberi meg farkas alakjuk van.


Ezek alapján válassz :)

2017. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta már végignéztem a Teen Wolfot és várom hogy folytatódjon a 6. évad. :D Egyszerűen imádom, kedvenc sorozatom lett!

2017. júl. 26. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!