Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Idén miért vannak keresztény...

KBarna1998 kérdése:

Idén miért vannak keresztény zenék az X-Faktorban?

Figyelt kérdés

Elkezdtem "nézegetni" az idei X-Faktort, és észrevettem, hogy az örömpillanatok mindegyikén (amit láttam) keresztény zenét vágtak be.

Pl.: Newsboys, Chris Tomlin, We Are Messengers, asszem Hillsong is volt, stb...

Nagyon örülök neki, viszont meg is lepődtem. Tudja valaki, hogy mi történt? Keverik a szezont a fazonnal? Esetleg egy zsűritag, vagy stábtag keresztény? Volt már korábbi évadokban is ilyen? Ha tudja valaki, ne tartsa magában :)



2019. nov. 10. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézem az X-faktort, de aztaa, ez de jó már. :o Lehet, hogy a hangvágó keresztény. :D Vagy az is lehet, hogy az illető azt se tudta, hogy ez keresztény zene, csak talált egy jó számot, és úgy gondolta, jó lesz az oda. Pl. a Skilletet is csomóan hallgatják úgy, hogy lövésük sincs róla, hogy az egy keresztény banda. Bár ha azt írod, többször is előfordult már, lehet, hogy nem véletlen.


Ami eszembe jutott amúgy, hogy pár éve a Voice meghallgatásán Henderson Dávid a Hillsongtól a Hosanna c. dalt énekelte.

2019. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem sem véletlen, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy miért :D


Amúgy megértem, hogy sokan miért nem tudják a Skilletről, hogy keresztény csapat, hiszen a dalaik szövegében, nem konkrétan fejtik ki. Csak "rámondható", hogy keresztény szövege van. De örülök, hogy John Cooper már többször is mondta, hogy ők keresztények :)

2019. nov. 11. 04:12
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Azok fotelkeresztény előadók... szóval nem mondhatók igazán annak.
2019. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt az összesre, vagy a Skilletre mondod? Mert akiket felsoroltam, nekik csak keresztény számaik vannak (ahogy tudom).
2019. nov. 11. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Hillsong, Chris Tomlin, Newsboys-ra gondolok.

Skillet nekem is hiteles.

2019. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5, nekem a Newsboys semmi esetre sem tűnik fotelkereszténynek ilyen dalszöveggel: [link]


Chris Tomlinnak szép dicsőítő zenéi vannak, nekem ő hiteles. A Hillsonggal nekem is vannak fenntartásaim, de tény, hogy az ő zenéik is nagyon jók.

2019. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy hogy lennéknek keresztény alkalmazottai egy olyan műsornak ami kb más emberek megaláztatásairól, kinevetéséről szól?


Kérdésre a válasz: Fülbemászó, tömegzenék azért rakták bele őket. Ne képzelj bele sokat. Nincs abban a műsorban semmi mennyei dolog. Világi okádék.

2019. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!