Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor, Vanek Andorról mi a...

X-faktor, Vanek Andorról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 19:45
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Utolsó: állj le, senki nem "szidja", de véleményünk azért lehet!

És van is.


Érdekes, én meg azt átom, hogy Andort szidják, hogy biztosan meleg.

Róla kéne leszállni, mert az egyik dolog tény (Tibike értelmi képességei), a másikról meg fogalma sincs senkinek, csak gyalázkodás, mert a srác divatos és egyedi.


Utolsó előtti: nő vagyok, nem a srácok korosztálya, de attól még nem vagyok vak.

2019. nov. 18. 17:19
 12/32 anonim ***** válasza:
12%

Hallod, egy kérdésnél amit TE írtál andorról, te kezdted el ocsarolni a tibit hogy milyen buta (ami felőled csak egy feltételezés)

Senki fel sem hozta. En sem hoztam fel azt hogy az Andor meleg vagy sem, és egyik tibirol szóló posztnal sem szoktak :)

Sajnálatosan a Tibi az, aki valahogy mindenhova odakerül, mert rola mindenkinek van véleménye pedig a kutya se kivancsi ra.

Hangsúlyozom, az hogy te/ti butának tartjátok, az csak egy egyéni vélemény illetve feltételezés, mint ahogyan az is hogy az Andor meleg lenne. Bár megmondom őszintén engem ez annyira hidegen hagyott hogy meg sem fordult a fejemben, én egy olyan tehetségkutatóban ami az éneklésről szól nem arra koncentrálok hogy ki meleg vagy buta ;)

2019. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Írtam már ki kérdést, de az X-faktoros kérdésekre válaszoltam is, szóval egyáltalán nem biztos, hogy azt is én írtam ki.

De mindegy is, mert a véleményem ez, mégpedig nem feltételezés, hogy szegény rettenetesen buta.

Nem tudom, miért nem lehet ezt elfogadni, mivel ez tény.

Ez egy olyan dolog, ami látszik, ha valaki megszólal. Nem láttam a bizonyítványát, de a nyakamat tenném rá, hogy nem ötösökkel van tele.


Szóval az okfejtésed több ponton hibázik, de ez kiderül a %-odból is.

2019. nov. 19. 16:50
 14/32 anonim válasza:
13%

Miért kell itt is bántani Tibit? 1.Nem is rá vonatkozott a kérdés, hanem Andorra

2.Attól még,hogy azt gondolod, hogy egy beképzelt, tanulatlan tuskó, ezt nem feltétlen kell hangoztatni. Úgy imádom amikor úgy kezdik, hogy nem akarom megbántani, de......

Könyörgöm, a kommented így is úgyis bántó, úgy, hogy ha nem akarod megbántani, akkor inkább le se írd.

Utálók lepontozhatnak, ennyi. Én sem szeretem őt annyira, meg másnak is szurkolok, de mégsem

2019. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
bántom és kritizálni őt.
2019. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Így van, Andorról szólt.

Én legalábbis rá voltam kíváncsi.

Ha valaki említ mást is, engedd már meg, hogy én is reagáljak rá, ezért van ez az oldal.

Olyasmit ne írj, hogy le se írja valaki a véleményét.

Szabad véleménynyilvánítás van, akkor is, ha az egyeseknek nem tetszik, vagy nem egyezik a véleményünk.

Sajnálom, ha ez téged, vagy valakit bánt, én mindig egyenes és őszinte embernek tartottam magam, ha valamiről véleményem van, akkor azt vállalom.

Ne legyünk már ennyire álszentek, könyörgöm.

2019. nov. 19. 19:43
 17/32 anonim ***** válasza:

uh, vannak gondok. :(


Ember, en erről a kérdésről beszelek amit kiraktal és ami alatt most beszélgetünk :D és nézd csak vissza, senki nem hozta fel Tibit, csakis te, a semmibol


És fogd mar fel hogy az hogy szerinted buta az csak egy feltételezés. Nézz mar utána a “tények” fogalmának. Egy ilyen alapvető dologgal nem vagy tisztában de másokat butázol le? bravo :)


Csak halkan megkerdeznem hogy stephen hawkingnak atlagban mennyi iq-t itelnel meg pusztán a kulsosegek alapján?


Ne itelkezz te butus.

2019. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Visszaolvastam az eddigieket. Ki az aki itt bármilyen negatív megjegyzést tett a külsejére? Az hogy buta, az külső tulajdonság lenne?!

Egyébként nagyon jó esélyekkel indul a Ruszó. Az X-faktor nem csak egy énekverseny, hanem egy show. Sokkal nagyobb szenzációt tudnak abból csinálni, ha egy külföldivel, vagy romával nyeretik meg, mintha egy átlagemberrel tennék. (Lásd előző évek.) Mielőtt valaki kiforgatja a szavaimat, jó hangja van a Ruszónak, nagyon is jól énekel, ez tény, senki nem vitatja.

Azt kifejezetten becsülöm a romákban, hogy ennyire összetartanak és ennyire tűzön-vízen kiállnak egymásért. Ebből a szempontból sokat tanulhatnánk tőlük.

2019. nov. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

19%-os, nem bírsz leállni?

Nem fogod fel, hogy miről van szó, és te osztod az észt?

Egyszerűen csak nem kéne folytatni, újra és újra ugyanazt, de nem esik le...


Többieknek köszönöm, ők tudtak értelmesen reagálni.

Az se baj, ha nem értünk egyet, mert ez is normális dolog.

Legalább van értelmes véleményük.

És így van, ez egy show, kell a háttértörténet is sokszor, mert sok ember tud vele azonosulni.

De azért ne legyünk már szemellenzősök, a butaság nem egy feltételezés, hanem továbbra is tény, a gyerek lehet akármilyen tehetséges, beszélni, gondolkodni nem tud, ettől még tény, hogy szép hangja van. A külsejéről valóban nem esett szó, nem is értem, mi okból hozza fel bárki, de ha már felhozták: rettenetes, hogy egy fogszabályozás ennyire nem számít a családjának, később sokkal nehezebb és fájdalmasabb lesz, ezt gyerekkorban kéne (kellett volna) megcsinálni. Annyira sokat tud jelenteni, ha az embernek rendben vannak a fogai. Alapvető igényessség. Ha csúnya a fogad, lehet rajtad akármilyen márkás ruha, úgyis az jut az emberek eszébe, hogy nem törődsz magaddal.

Gondolom, inkább csak nem akartak költeni rá, mert "jóvanazúgy'", de amúgy nem tudpom, hogy mélyszegénységből jön-e a gyerek, vagy átlagos anyagi helyzetű a családja.

2019. nov. 20. 08:43
 20/32 anonim ***** válasza:

Istenem, azt szajkozzatok hogy nem esett szó a kinezetrol, de idézem:


“Nem tudom, miért nem lehet ezt elfogadni, mivel ez tény.

Ez egy olyan dolog, ami látszik, ha valaki megszólal. “


Az hogy butának tartod, az továbbra is csak a te személyes véleményed és nem egy tény, ha tetszik ha nem :)


Példa: szerintem Berlin egy roppant unalmas város.

Ezek alapján most az utazási irodak kifogjak venni az uticelok kozul?

Nem, mert ez csak egy személyes szubjektív vélemény aminek semmi koze nincs a valósághoz.

Pont így van a te véleményeddel is csak nem bírod felfogni. Nem ismered Tibit, az hogy te különböző jelzőket próbálsz rádobálni az inkább teged minősít. Szegyelld magad.

2019. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!