Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor, Vanek Andorról mi a...

X-faktor, Vanek Andorról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 19:45
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

És csak folytatja és folytatja......

:D

2019. nov. 20. 14:17
 22/32 anonim ***** válasza:

Bizony, te kiirtal egy kérdést amire sajnos bárki válaszolhat ahányszor csak szeretne :)


Te pedig kifogytal az ervekbol, hogy hogyan butazz le egy 15 éves kisfiút

2019. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell több érv.

Látom, és ez elég.

Miért is kéne érvelni? :D


Igen, kisfiú. Még alakulhat.

De valljuk be, 15 évesen sem ezen a szinten kéne lenni, ha valaki értelmes.


Természetesen válaszolhatsz, ahányszor csak akarsz.

Túl sok értelme nincs, de ha jól esik, csináld!

2019. nov. 20. 17:38
 24/32 anonim ***** válasza:
Nem tűnik fel, hogy Patrik is, meg Andor is olyan melegek, mint az olajkályha?
2019. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Én nem gondolom így.

Vagyis Patrikról én is ezt gondolom, bár nincs vele bajom.

De Andornak nézegettem a facebookját meg az instáját, volt csókolózós csajos képe, meg olyan kommentek, amikbl nem gondolnám, és azok 1-2 évvel ezelőttiek voltak.

A srác egyedi, és én amúgy pont ma olvastam, hogy Lakatos Márk öltözteti a műsor résztvevőit.

Szóval ha valami extrém vagy feszülős cucc van rajta, abból ne vonjatok le következtetéseket, mert Márk stílusát ismerjük...

2019. nov. 21. 16:38
 26/32 anonim ***** válasza:
Itt nem a ruhájáról van szó, vagy a hajáról. Van egy meleg haverom, 15-16 évesen neki is voltak pár hónapos kapcsolatai csajokkal. Aztán úgy a 20as évei elején hazavitte az elsô pasiját. Van ilyen
2019. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Akár meleg is lehet.

Nem probléma.

Az ő dolga, mivel az, ami egyeseket irritálhat, a 4 fal között történik, nem a színpadon.

De egyébként egy 16 éves srác.


Ha nem a ruhája, akkor miből vontok le ilyen következtetést egyébként?

Mert amúgy szerintem férfias, vagány, és max a hajából meg a ruháiból jön ez le.

Szép, szabályos arca van, talán lehetne mondani rá, hogy lányos, de nem tudom... én elég férfiasnak látom, korát meghazudtoló a testalkata.

2019. nov. 22. 17:44
 28/32 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe nem jutott, hogy az Andor és a Patrik búzák lennének. Csak azért mert van aki törődik a külsejével, öltözködésével és kicsit vékonyabb a beszédhangja, már egyből automatikusan tuti búza?!

De ha valóban tényleg azok, akkor mi van? Az az ő magánügyük, hogy kivel mit csinálnak a hálószobájukban. Az X-faktor nem egy szexverseny, hanem az éneklés számít. Addig semmi bajom a búzákkal, amíg ezt ők is magánügyként kezelik és nem tolják rámeröltetve a képembe.

Meghallgattam tegnap is a Ruszót. Bármennyire is nem szimpatikus nekem ez a purdé, azt el kell ismernem, hogy nagyon jól énekel. Az ilyen nyekergő, kesergő, szomorkás dalokon kívül szívesen hallanám más stílusban is. Kissé valóban butácskának tűnik, de még egy gyerek. Ha akar, tud változni, fejlődni. A külsejével kapcsolatban: ha a fogait megcsináltatná, nem lenne vele semmi gond.

2019. nov. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Megint jól énekelt a Ruszó. Tényleg nem rossz. A népes szavazótábora miatt, el tudom képzelni, hogy akár vele nyeretik meg.
2019. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

(Szubjektív) vélemény:

Ruszó Tibi egyszerű, de nagyszerű. Nem egy művelt, elitiskolából való gyerek, viszont ártatlan és jószívű, nem mellesleg tehetséges. Meghazudtol sok cigány sztereotípiát. :) Szerintem a sztereotípiák hasznosak, de miután megismersz valakit, már nem kell hozzájuk ragaszkodni, mert azok csak egy átlagot mutatnak, a dolgok egyénenként változnak. Szóval a 21. században már van ez az extrém túlérzékenység a dolgokra, de szerintem az, hogy Tibit ne szidjuk, csak mert nem tanult gyerek (és cigány), az még BŐVEN a normál mércén belül van, és alapból sem jó úgy nézni rá, hogy "Fú, de nem szeretem ezt a gyereket..." - hát nem ezt hívják rasszizmusnak?


Pont a kivételeket kéne támogatni, akik egyes társaik miatt hátrányosabb helyzetből indulnak!


Ui.: Diák vagyok, és az átlagosnak vélt velem egykorúak bőven alulmúlják az elképzeléseimet arról, hogy milyen értelmesek, mert nem túl gyakran találkozom ilyen emberekkel. De nekik általában az érzelmi intelligenciájuk is fejletlen, ellenben Ruszó Tibivel. Ez a fő nagy baj. És, mint tudjuk, többféle intelligencia létezik, nem csak az az ember tehetséges, aki az ország top 10 gimnáziumába jár... Szóval hajrá Tibi!

2019. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!