Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem nem érdemelte...

Csak szerintem nem érdemelte meg Tibi a győzelmet az X-faktorban?

Figyelt kérdés
2019. dec. 16. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Jól énekelt, de Patrick százszor jobb volt! Határontúli és roma. De mit számít, hogy alapvető dolgokat kellene megtanulnia? Nem tud angolul, nem tud sok mindent. És Budapestre költözik az anyjával. Mit kezdenek 12 millióval? Albérletre sem elég. Ezt a fiút futtatják egy fél évig és eltűnik a süllyesztőbe. Leginkább a srácot sajnálom.
2019. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Kapott egy eselyt az elettol, mar csak rajta mulik mi lesz belole.

Ha nem lesz tipikus c.y belole akkor meg Gaspar Laci utoda is lehet. Nem sajnalom a penzt tole, megerdemelte. Jo helyre kerult.

Hidd el nem a legdragabb albereletet keresik. Akinek nincs az tudja ertekelni a legkisebb szobat ism

2019. dec. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Falunapolra jó lesz ez is, majd oláh gergővel duettben playbackelhet.
2019. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as: jobban teszi, ha otthon marad (ahol lelkesem üdvözölték, a falu majdnem teljesen roma). Elég pálocosan beszélnek, még érthetetlenebből, mint a Győzike. Persze ezek a falusiak szlovákiai palócul beszélő romák. Majd a Győzikével és a Romanticcal léphet fel, eltünik a komolyan vehető zenéből. Hackniztatják, aztán elejtik. Jó lenne felvilágositani, hogy ebből csak néhány tud megélni. Kár érte, mert jó hangja van,de ismerjük az RTLKlubot.
2019. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nos, én a megérdemelt szót szeretem úgy használni, hogy kiérdemelte a befektetett munkája, a tehetsége, az elkötelezettsége miatt, nem pedig azért érdemelte meg, mert anyagi gondok vannak és rászorult. Ez a műsor nem szeretetszolgálat. És én aláírom, hogy jó hangja van Tibinek, de kb. ez az összes amit fel tudok hozni az érdekében. Az nem indok, hogy mert rászorul a családja, mert mint említettem, az X faktor nem szociális segély (kéne legyen).

Persze (officially) nem az Rtl klubon múlik, hanem a szavazókon, így tehát ez őket minősíti.

Megérdemelni megérdemelte, de szerintem van, aki még nála jobban is megérdemelte volna és ez Andor.

Tibi mit csinált? Hétről hétre kiállt, elénekelte ugyanúgy az egyforma dalokat(megjegyzem egyébként jól, ez vitathatatlan),de hogy elő is adta volna őket, az már erősen vitatható, szerintem nem sokszor értette meg / tudta átadni a dalok mondanivalóját.Egyáltalán angol dalokat nem hallottunk tőle nemhogy kísérletezés más műfajokkal.. Ha kérdezték, én éreztem magam kínosan hogy nem tud egy korrekt mondatot összarakni.

Értem hogy nem ő tehet róla, de az előadóművészethez kell egyfajta érettség. Én is attól tartok, mint sokan, hogy nem fog sokáig tartani a pénz, és egy éven belül eltűnik a süllyesztőben.

Szóval én szívem szerint Andornak adtam volna a győzelmet (és nem feltétlenül a pénzt), mert ő tényleg maximalista, hétről-hétre sokat dolgozott hogy minél jobb legyen a produkciója, többféle dalt hozott több stílusban, és ténylegesen kiforrott produkciókat tett le a színpadra, amik nem csak hangilag voltak ott. Emellett tűnik olyan érettnek és ambiciózusnak, hogy egy kis kezdőlökettel a köztudatban tudna maradni,letenne dolgokat az asztalra és nem tűnne el mint ahogy a legtöbb X-faktoros. Annak ellenére hogy nem ő nyerte, azért valószínűleg ez így is lesz, legalábbis remélem.

Ami Patrikot illeti, ő azért idősebb mindkettejüknél, biztos vagyok benne hogy folytatni tudja így is, van egzisztenciája.

Úgyhogy nem, nem sajnálom Tibitől magát a nyereményt, viszont a győzelmet, mint eszmei értéket (vagy nem is tudom) Andornak adtam volna.

2019. dec. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, ez így dog történni, belekényszeritik egy műfajba, nem fejlődhet semmit. Nem az ő hibája, de ez fog vele történni, aztán eltűnik. Lesz majd molnárlegény, mint az Utasi Árpád. (A kis vajdasági magyar mesemondó). Rövid ideig ragyogás, aztán eltűnik. Túl fiatal és ráadásul falusi gyerek, aki nem érti, mint tesz az RTL, nagyot fog csalódni. Andorral nem ez a helyzet és Patrickkal sem. Önállók, előadók, dalokat írnak stb. Eszembe jut a főnökasszony, azt mondta az egyik legjobb kollégának, hogy őt rúgja ki, mert a másik olyan szerencsétlen.
2019. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én először is elnézést kérek hogy nem fejtettem ki nagyon hogy hogyan is értem hogy "megérdemelte-e". Mint ahogy írták korábban, én azt gondolom hogy egészen sokan jobban szerepeltek hétről hétre a műsorban (a legjobb példa valóban Andor), így nem értem hogy miért is Tibi lett végül a győztes. A pénzt nem sajnálom tőle, az nem érdekel. Csak szerintem ugyanaz lesz a helyzet, mint ami már sokszor történt mindenféle tehetségkutatóban, hogy van egy-kettő döntős versenyző, aki beindít egy egész sikeres zenei karriert, miután nem nyerte/nyerték meg a műsort, a nyertes pedig a következő 1 évben még híres, aztán csak úgy eltűnik a köztudatból. (Persze vannak ellenpéldák, de szerintem az idei X-Faktor esetében ez így fog történni.)
2019. dec. 19. 20:58
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos idén gyenge volt a teljes felhozatal, így tulajdonképpen teljesen mindegy volt, hogy ki nyer.

Véleményem szerint sokkal érdemesebb a konkurens csatornán a Sztárban sztár leszek!-et nézni.

2019. dec. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!