Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyha a Telenor mytv előfizet...

Hogyha a Telenor mytv előfizetésemet lemondom, akkor attól az RTL most + az megmarad?

Figyelt kérdés

Telenor mytv előfizetésem van ami a telefonszámom előfizetése mellé van meg rednelve (ami feltöltő kártya) ugye így olcsóbb azt hiszem havi 3000 Ft viszont annyira nem szoktam tv-t vagyis ilyen csatornákat nézni szinte csak az RTL klub ra kapcsolok rá nagyritkán (mert amúgy HBO GO, netflix, és stb filmeket szoktam nézni tv-n! így felmerült bennem a kérdés most hogy megkaptam a kódot az RTL most-hoz és így már ott is nézhetem az RTL-es csatornákat

élőben akkor ha esetleg lemondom a mytv előfizetést attól az RTL most + az még működne, jó tudom hülye kérdés mert valószínűleg nem fog már működni viszont ezzel kapcsolatban semmilyen információt nem találtam!


Ja és még annyi hogy ha ez után már nem is működik az RTL most + ugye a mytv nélkül akkor ha újból előfizetek rá akkor kapok új kódot vagy működik ugyan úgy visszaáll automatikusan a + szolgáltatásra?



2020. jan. 18. 19:09
 1/1 A kérdező kommentje:

Végtérbe tegnap járt le a Telenor mytv és nem hosszabitottam meg és le is mostam mert kíváncsi voltam hogy-e nélkül is működik-e és láss csodát működik tehát tegnap járt le az az 5.én és egyben vissza Vissza mostam, hogy ne vonja le a következő havidíjat és ma még ugyan úgy működik az RTL most + szolgáltatás ez azért érdekes amúgy egy Telenor-os feltöltő kártyáról rendeltem meg mert így valamivel olcsóbb a mytv plusz csomag!


Na mindegy is ennek örülök mert így nem fizetek elő újból a mytv-re ha az RTL most + enélkül is működik, akkor ezek szerint annak amúgy sincs semmi értelme már a tv-nek mert az RTL és a TV2-n kívül szinte az összes csatornán ismétlés van a TV2-t meg amúgy sem szoktam nézni, igaz így is vissza lehet nézni de így még jobb hogy legalább élőben is tudom nézni az RTL-t féltve ha ez így marad ugye?

Szerintetek? Vagy van már erről valakinek valami tapasztalata?

2020. febr. 5. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!