Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az exatlon megjátszott?

Az exatlon megjátszott?

Figyelt kérdés
Szerintem lehetetlen, hogy Szandi 3 párbajt megúszott, és hogy a kihívók mindig megnyerik a végjátékot. Kezdem azt érezni, hogy csak megjátszott sz*r, mint a többi TV2-s műsor
2020. márc. 6. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Minden ilyen műsor előre megírt forgatókönyv alapján zajlik. Vannak bizonyos archetípusok, akiket eljátszanak a szereplők.Ennyi.
2020. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen, megjátszott. Előre meg van írva. Már a szereplőket is úgy válogatják, hogy tudják, milyen szerep lesz rájuk osztva. De minden ilyen műsor megjátszott, legyen az a got talent, vagy x-factor, a dal, bármelyik.
2020. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ezt biztosra tudjátok? És szerintetek Zozo vagy Dávid esik ki?
2020. márc. 6. 14:00
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

megjátszott mind, ne csak hidd, mert tényleg az.


nem egy ismerősöm volt különböző szórakoztató és főző műsorokban, és megmondták neki mikor csináljon, mikor hova menjen, mit mondjon és a többi.


hiába fizetnek nekik több 100ezer forintot, nagyon rossz élménnyel tértek vissza.

2020. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is forgatókönyve van,
2020. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Előző vagyok,de szerintem a Zsolti haza akart menni, rájött ez a színvonal már nem felvállalható! A kékek kritikán aluliak!
2020. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehetséges, hogy Zsolti azért ment haza, bár lehet ez is megtervezett volt. Szerintem amúgy ő a való életben is ilyen emberséges, becsületes, még ha megjátszott műsor is, akkor is hiányozni fog belőle:(

2020. márc. 8. 21:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy megtervezett volt, Zsoltit nem lehetett volna megverni ha ő úgy akarta volna!
2020. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyen meg van játszva. Nem kockáztatnak már lassan egy évtizede azzal, hogy random ember kapja meg a több milliót, stb.

Csak egy példa: a Maradj Talpon című kvízműsorban az Unicredit egyik reklámszereplője nyert 3 milliót, úgy, hogy az egész műsornak a szponzora az Unicredit.

Amiről tudok, hogy még nem volt megjátszva az a régi Való Világ 2, de ott is próbálkoztak már puhítani őket. VV Lacit azért akarták kiszavazni állandóan, mert ő volt az egyik vezéregyéniség, aki mindig bojkottálta, hogy ne legyen megjátszva a műsor és ne legyenek eldöntve.

Utána már mind meg volt játszva, előre felvett jeleneket játszottak le. Volt olyan Való Világ széria, ahol másodpercenként lett üres az asztal, majd tele üres üvegekkel. Alekoszos évadban kb. nem volt olyan versenyző, akiről ne derült volna ki, hogy van kötődése a média világához már.

X-faktor 2. második évadát vágod kérdező? Benne a Lil-C művésznevű versenyzőt? Na, az konkrétan az akkori műsor producere vitte el a selejtezőkre külön kocsival. Míg a többi versenyzőnek be kellett állni a sorba a selejtezésre, stb, addig ő röhögcsélve elment egy teljesen másik irányba a producerrel, nem is állt be a sorba, hanem random megmondták ő jön, így a többiek engedjék át a helyet neki. Konkrétan a zsűri kezében már ott volt az előre összeírt lista, hogy kit kell átengedni, kinél milyen reakciót kell produkálni, stb.

Miért nincs balhé ezekből? Mert olyan szerződéseket íratnak alá, hogy olcsóbbra jösz ki, ha kiszöksz Thaiföldre, átműtetted magad ellenkező neműre és új életet kezdesz, mint amennyi kártérítést kellene fizetned. Láttam milyen szerződéseket íratnak alá, ismerősöm volt az X-faktor 2. évadában, elég durva feltételek vannak. 1-2 évig nem szerepelhetsz más konkurens csatornán, nem beszélhetsz a médiának mik történtek a selejtezőn, stb. Azért is nem lett balhé belőle, mert mentek ki a fenyegető e-mailek a 2. évad selejtezője után, hogy, aki továbbra is nyilvánosan beszél a dolgokról (elég volt a facebook bejegyzés), azt szét fogják perelni.

2020. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De akkor Csollány Szilveszter hogy szerepelt rögtön az Exatlon után a Nicsak ki vagyok-ban vagy az Álarcos énekesben (már nem tudom melyikben volt)? És amúgy ezek is megjátszottak?
2020. márc. 17. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!