Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki hallott a Dominó Nap...

Ki hallott a Dominó Nap 2020-as újraindításáról?

Figyelt kérdés

Szerintem én azon kevés fiatalok egyike voltam akik 2009-ig követték minden egyes éven a dominó napot, és alig várták hogy a következő évben is újra - közel - 2 órán keresztül a TV előtt ülhessen ámulva és bámulva. Aztán közel egy hónapja, 11 év után bejelentette az egyik holland TV az instagram oldalán, hogy újraindítják a korábban megszakított világrekord-kísérleteket, de ennél többet nem nagyon árultak el.

Ha te is követted még anno ezt az eseményt, és eljutott hozzád ez a hír, mi volt az első reakciód? :)



2020. márc. 12. 23:42
 1/4 Garott ***** válasza:
Úgy érzem, hogy ez idén már nem valószínű.
2020. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Uuu azt én is imádtam nézni néha most is vissza keresgélek de nem sokat tálalok neten ha lesz akkor biztos nézem :D
2020. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is évről-évre követtem gyerekként, és nagy álmom volt, hogy egyszer jelentkezzek én is építeni. (nagyon szeretek barkácsolni, alkotni) Így nagyon megörültem, hogy újraindítják. Bár valószínű, hogy a mostani járványhelyzet miatt mégsem idén lesz (gondolom), de ha megrendezik, én tuti jelentkezni fogok! :D
2020. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is egy nagyon szuper dolog volt:D hirtelen előjött belőlem az, hogy nem is kellett rengeteg dolog a boldogsághoz, csak pár órán át nézni a Dominónapot a családommal:D hátha jövőre megtartják, ha idén nem is.
2020. szept. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!