Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Tévék, tévéműsorok

A kérdés

Lényegében a Youjo Senki dieselpunk anime is, nem?

Kérdések hasonló témákban: anime, dieselpunk, Youjo Senki

márc. 26. 21:07  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, ahoz áll közel a korstílusa.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 28. 00:13 Privát üzenet
D-Mano nevű felhasználó válasza:

Pont most nézem ezt az animét. Ez fel sem merült bennem, mert, amit én tudok a diesel-punk-ról, az nem ez, hanem teljesen más: posztapokaliptikus sivatagi környezet, motoros, terepjárós bandákkal.

Mondjuk, én ezt a Youjo Senki animét egy poszt-steampunk kategóriába sorolnám be. [Lehet, hogy teljesen helytelenül...]

Viszont elég keveset tudok a diesel punk-ról szóval, ha itt a kérdés alatti kérdésként feltehetem: linkelnétek definíciókat, képeket és videókat a diesel-punk-ról??

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 28. 03:09 Privát üzenet
D-Mano nevű felhasználó válasza:

Meg nálam a pl. WaterWorld című film is diesel-punk kategóriába tartozik, csak ott vízhiány helyett talajhiány van, szóval sivatag helyett, alig van szárazföld. De a motor[csónak]os bandák a maguk gépfegyvereivel ott is jelen vannak.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 28. 03:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok mondani olyan animét ami mostani és ami nem hentai de azért perverz?
A pokember elképesztő kalandjai című anime sorozatok hol tudom megnézni?
Ismer valaki olyan animét amiben a főszereplő fiú valamiért lány ruhákat hord?
Mi a címe a mesének?
Melyik anime lehet ez?
Régen láttam egy animét (? ) tudnátok segíteni melyik ez?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Tévék, tévéműsorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!