Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ALföldi Róbertnek...

Szerintetek ALföldi Róbertnek is lesz majd saját sorozata?

Figyelt kérdés

Mostanában divatba jöttek a magyar sorozatok, aminek én örülök. Mucsi Z-nek ott a Tóth János, Scherer P-nek az Apatigris, Nagy E-nek a Tanár. Csupa kedvenc! Egy kivétel van: Alföldi. Szerintetek lesz majd a közeljövőben saját sorozata? Megérdemelné.


Ui: Aki a vélt vagy valós szexuális orientációjával jön, jelentem. Ez a kérdés most nem arról szól, hanem a teljesítményéről.



2020. aug. 23. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Abból kiindulva, hogy filmszereplések terén nem igazán aktív, azt gondolom, hogy nem.
2020. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, adtam zöldet
2020. aug. 23. 17:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, több mint valószínű, hogy nem lesz neki ilyen. Saját bevallása szerint ő nem jut eszébe a filmes szakmának, nem keresik ilyesmikkel. Valószínűleg azért, mert nem tartják benne elég jónak. Nem saját döntése miatt nem forgat, hanem mert nem hívják.


Ez számomra is szomorú, mert nagyon szeretem színészként is. Persze, teljesen más színházban játszani és forgatni. Nagyon sokan vannak, akik az egyikben jók, a másikban pedig nézhetetlenek. De Robi szerintem speciel nem ilyen, számomra ő jó mindkettőben.


Ui.: Jó tanács: eszedbe ne jusson válaszolni hármaskának, csak trollkodni jött ide, unatkozik otthon, nem a kérdésre válaszolt. :)

2020. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
4# A Válótársakban volt, mint mellékszereplő, abban direkt az ő részeit külön megnéztem. Az RTL hívhatná, a TV2-nél értem, hogy miért "nem kell". Sajnálatos, mert ő az egyik kedvencem.
2020. aug. 24. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"csak trollkodni jött ide"



Persze, az elő se fordulhat, hogy béna Alföldi:D

2020. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Válótársakba egyébként barter alapon került be. :D Rendezett egy srácot az egyik színházban, akivel a Válótársak rendezője dolgozott egy másik sorozatban. Robi folyamatosan kölcsönadta őt próbákról, cserébe kapott egy kis szerepet a sorozatban. :D
2020. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csodálkoztam is, hogy miért csak mellékszereplő. Úgy szeretném őt filmben/sorozatban látni! A többi színész mivel jobb? Ő is nyújtja azt, amit Nagy Ervin.
2020. aug. 25. 23:19
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Már el is kezdte a legujabb sorozatát: "Kivel legyek bunkó ma?" címmel. A pilot egy pékségben játszódott. Ő szokásosan tajparaszt volt, majd a pékséget lehúzta a fácsén, ezzel hitelrontást elkövetve és gyűlöletet keltve, de mivel a pékség tulaja francia, ezért a tulaj bocsánatot kért a "művész úrtól". Majd végül a főhős vehemesnen kirohant a fölösleges gyűlöletkeltés ellen egy újabb posztban, amivel maga mögé utasította még Jézust is.

A többi epizód is hasonló lesz. Sajna nekem a műsor időpontjában éppen nagyon fontos teendőim lesznek, de majd számoljon be, aki nézi a folytatást!

2020. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt hallottam, de annyira jelentéktelen, hogy már el is felejtettem a teljes sztorit, hogy ki kezdte, így meg nem ítélkezem senki felett. Mondjuk nyilván TV sorozatra gondoltam, de most ez nem aktuális a járvány miatt. :/
2021. jan. 1. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!