Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vélemény Hargitai Beáról?

Vélemény Hargitai Beáról?

Figyelt kérdés
Engem nagyon felidegesített mikor azt mondta szerinte mindenkinek a Zebra a kedvence

2020. okt. 5. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Annyi a véleményem,hogy azt se tudom,ki az. :)

Ez mindent elárul..

2020. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem csak úgy értette, hogy a zsűrinek?


Amúgy nem tudom, hogy miért olyan nagy büszkeség, ha valaki nem tud valamit. Ez mikor vált valami erénnyé?

2020. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem büszkeség,csak azt jelzi,hogy mennyi senkivel van tele a média. De köszi a lepontozást, hasonlóan teszem majd ezután én is. ;)
2020. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Pontozz. Kit érdekel vagy mit számít? Ez nem egy Black mirror sztori, amiben bármiféleképpen is befolyásolja az életem, hogy hogyan ítél meg a neten egy tök ismeretlen egyén.


Azért nagyon egoistának kell lenni ahhoz, hogy csak akkor lesz valaki a "valaki", ha te ismered. Sajnos nem csak te vagy így vele. Nagyon toxikus ez a társadalom.

2020. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem is én pontoztam le mindenkit

Most nézten meg a kérdést,ami nyilván azoknak szólt aki tudja miről van szó

2020. okt. 5. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:
4%

Nem magyarázom a magadfajta embereknek,hogy pont az ilyen senkik miatt toxikus a társadalom. :) Neked is ezekre van igény..

A lepontozás az én egomnak kellett,azt beismerem.

2020. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, van egy celeb, aki bohóckodik egy műsorban, senkinek sem szól be, nem viselkedik lekezelően vs. van egy kommentelő, aki másokról lekicsinylően nyilatkozik, minden ok nélkül. Tényleg akkor Hargitai Bea miatt lesz toxikus a társadalom, véletlenül sem az miatt, aki mérget okád másokra. xD


Ez egy műsor a tévében. A műsor szerkesztőinek nincs előírva, hogy csak azt szerepeltethetik, akit mindenki ismer az egész világon. Ha csak ilyen műsorok létezhetnének, akkor nem létezne egy sem. A műsor dolga az, hogy megismertesse a karaktereit (beleértve a zsűrit is) a nézővel. Van amikor jól csinálják, van amikor nem.


Olyan műsorokat, amikre nekem lenne igényem egyáltalán nem csinálnak. Ha rajtam múlna, akkor a Walking with dinosaurs 20. évada és a Prehistoric park 15. évada futna már a tévében.

Szóval ez van.

2020. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nkem csak az nem tetszett hogy szerinte mindenkinek a Zebra a kedvence..hát én rögtön ismerek pár embert..
2020. okt. 5. 19:43
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem például a Baba a kedvencem, mindig röhögök rajta.

Alig bírja el azt a nagy fejét 😀


Hargitai Beáról nem sokat tudok, így külsőre átlagos, nagy szájú, tipikus celeb. Néhány fiatalabbkori képen jól nézett ki, de szerintem nagyon nagyon korán kezdte (17) ezért hamar kiégett.

2020. okt. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen komolyan fel tud téged idegesíteni? :D Ha ilyen semmisségen idegeskedsz, akkor mit csinálsz sorban állásnál? Őrjöngsz? :D
2020. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!