Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Álarcos énekes tippek? Csak...

Álarcos énekes tippek? Csak olyan válaszoljon aki szereti nézni!

Figyelt kérdés

Nekem ezek a tippeim:


Dínó: szandi,vagy a lánya


Baba- tenya vagy marsalkó dávid


Béka-oszvald marika


Banán-miller dávid


Kaktusz-??


Röfi-??


Egér-??


Bika-??


Maki-??


Elefánt-??(a majkás számnál gáspár zsoltra tippeltem de a 2.eloadásánál kudarcba fulladt



Zebra-csonka andrás



2020. okt. 11. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, de eddig csak 2 részét láttam, mert nem mindig van időm rá! :(

Fiatalos férfihang, amiben mintha egy kisebb akcentus is lenne + az első bemutatkozójában a "repülőgép vezetés", én a Maki jelmezben Cooky-ra tippelek!

A Baba láthatóan nagyon magas, és a mostani bemutatkozóban ahogy elhangzott a "piros haj", meg a fellépés utáni beszédben metaforikusan a "valami van a levegőben", szerintem tutira Marsalkó Dávid !

Tudom, kicsit megkésve láttam ezt a kérdést, és már lefutott a mostani adás, de a Dínó már kiderült, őt leplezték le: Erdélyi Mónika volt, akire ráadásul a nyomozók egyöntetűen tippeltek!

2020. okt. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Énnekem valamelyik produkciónál, talán a zebránál jött egy ilyen hogy esetleg Heincz Gábor Biga lehet. Asszem vagy a zebrára, vagy a kaktuszra volt ez a tippem, de lehet, hogy valamelyik nyom alapján már megdőlt. Egyébként ő jutott eszembe elsőnek, meg még a Puskás Peti is egyszer hozzá, ő viszont nem tud lenni pl a zebra, mert ő is fellépett, amikor Peti helyettesítette a Lacit a detektívek között. Nem írtam fel amúgy a tippjeimet, de szóval egyiküknek olyan nagyon "Bigás" hangja van neki:):)
2020. okt. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
A baba meg nem jutott eszembe, csak most megnyitottam az adást, na, szal most nézem, na , nekem egyből Friderikusz Sándor és Kasza Tibi ugrottak be, amikor láttam az első adásban, amiben megjelent a baba, de úgy olvastam, hogy Friderikusz ő kiköltözik talán Amerikába (?) , tehát így akkor ezt a tippet elvetettem, és maradt a Tibi. :)
2020. okt. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Jesszus 2es igazad van!


A kaktusz lehet a biga

2020. okt. 12. 15:39
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem Tibi nem lehet mert ő a tv2n dolgozik,ott vannak a műsorai
2020. okt. 12. 15:40
 6/16 A kérdező kommentje:
Én szerintem a banán nem lehet peter sramek se akiket felsoroltak melke mert egyedul miller dávidot láttuk meztelenül a vörös verébben
2020. okt. 12. 15:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a banán egyértelműen Miller Dávid volt, mert ugyanúgy énekelte, mint az Aladdint; tehát nekem elsőre ő ugrott be, amikor először meghallottam énekelni. A régi Aladdinban az apukája énekelt, a Zoli, az újban meg a Dávid. :)
2020. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*Ja és a baba meg nem csak a kisfilmjében sejpít, azért volt, hogy nekem egyből a Fridi, meg a Tibi ugrottak be, hogy kicsit az s-hangjaikat szerintem máshogy ejtik mindketten. Tehát időnként éneklés közben kihallani. :) Meg pl amúgy nemtom, milyen szerződése van a Tibinek; mert asszem, hogy a Kiss Rami is olyan szerződést írt alá, hogy szerepelhessen mindkét csatornán. Legalábbis egyszer a Balázs kérdezte tőle a rádióban, asszem, mikor csatornát váltott a Rami, és akkor tehát kérdezte a Balázs, hogy azért az ő tévéműsorába még elmehet-e, és akkor mondta a Rami, hogy olyan szerződést írt alá, hogy igen. Meg amúgy a Janicsák Vecát is láttam már a Tv2-n, meg a Molnár Ferenc Caramel-t is láttam már az RTL-en, meg a Gigi, meg a Gabi, sőt, még asszem a Peti is szintén Megasztárosok voltak, mint a Gáspár Laci is; tehát még akit egy adott csatorna hozott ismertségbe, még ők is egy idő után megjelenhetnek másik csatornánál. A Tibi meg szerintem tök külön volt a Crystal-lal, tehát én arra gondolok, hogy talán ők nem is a TV-ben lettek híresek, hanem azért hívták őket a tv-be , mert előtte már híresek voltak.
2020. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát lehet,de szerintem a baba tuti nem a manuel


De mondjuk az is igaz hogy a rami átment,a liptai klau meg ugye a röfi volt


Én tegnap a banánnal rengeteget foglalkoztam :D

Már ugy elhittem hogy ő a dávid lesz,hogy nem tudok mást elképzelni,meglepodtem mikor mást mondtak,ezért folyamatosan hallgattam vissza az aladdint meg a birnom kell a harcot meg egyszerre és volt olyan hang ami egyezett a dávidéval,és csak ő vetkőzött le ugyhogy szerintem egyértelmű :)



Amugy nektek melyik a kedvenc maszkotok?

2020. okt. 12. 17:18
 10/16 A kérdező kommentje:

Meg amugy beütőttem direkt hogy 3992 és az jott be hogy irányitószám magyarországon,után beutottem hogy 3992 banán és bejott hogy banántermelés

Ugyhogy szerintem Bea vagy figyelmet akart hogy higyjenek neki vagy nagyon rossz uton keresgélt

2020. okt. 13. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!